A JE TO TU ZNOVU….Den bez nadávání a ironie

A JE TO TU ZNOVU…

Zvládly jste sobotní výzvu? DEN bez nadávání, prudění a ironie? JÁ NE 🙁

A proto na tuto sobotu 19. 3. VYHLAŠUJI OPĚT VÝZVU!

19.3. DEN BEZ NADÁVÁNÍ, PRUDĚNÍ A IRONIE

Představte si sobotní ráno, Vy se probouzíte a hned si uvědomíte, že dnes je ten DEN … Ještě v polospánku si říkáte, dnes budu milá. Milá na sebe, milá na děti a na partnera. Vydechnete napětí, uvolníte se a usmějete se. Uvědomíte si, že dnešní den chcete prožít bez nadávání, prudění, mračení a ironie.

A jen jeden celý den hlídejte úsměv na své tváři a uvolnění na svém těle.
Večer se pak zamyslete, v čem byl ten den jiný a co vám i vaší rodině přinesl.

Ptáte se asi, proč máte být milá a příjemná …

… protože každý den při sezeních uvolňuji děti, které jsou plné napětí, strachů a obav.

 ZAPOJÍTE SE I VY? 

Pokud ano, označte tento příspěvek či napište do komentáře, co si o výzvě myslíte vy.

Pojďme strávit jeden den v pozitivní energii.

V průběhu výzvy nám napište, jak se vám ji daří dodržovat 🙂

Výzva

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře
 1. Romana napsal:

  Souhlasim a i kdyz jsem na priteleprijemna, stejne si najde neco aby mi vynadal. Ale nastesti uz jen po sms ale i tak je to unavujici.

  • Hana Mikešová napsal:

   Protivné sms je možno rovnou smazat. A vzápětí si přečíst nějakou jinou příjemnou. Klidně od někoho jiného 🙂
   Důležité je nedržet v sobě zbytečně negace a naopak cítit klid a radost.

 2. Evča napsal:

  Ahoj,já jsem si email přečetla až teď,když jsem se s přítelem pohádala. Nechal mě celé odpoledne samotnou a byl s dětmi sám venku a na návštěvě. O návštěvě mi nedal ani vědět. Prý si myslel,že chci být sama a tak proto se tak rozhodl. Nedal mí vědět ani ,kdy se vrátí,kdyby ch mu já nezavolala kde jsou.

  • Hana Mikešová napsal:

   Evči někdy prostě není úplně snadné být milá. Pro ty, kterým se to nepovedlo dnes, vyhlásíme opět výzvu za týden. Přidejte si nás na Fb 🙂

 3. Simona Kučerová napsal:

  Ahoj Hani, minulou výzvu jsem četla a řekla jsem si, že se tedy pokusím být milá, usměvavá a hlavně nad věcí, a že jich za ten den je – neustálé hádky a roztržky dětí, a ty jejich žabomyší hádky. Jenže z pátku na sobotu mě skolila jakási záhadná viróza a já celou sobotu proležela v posteli a nějak nezbyl čas na to mé předsevzetí být milá na ostatní. A protože jsem se od nich odřízla peřinami a litry čaje, kupodivu i děti byly milé, vlastně jen syn a dcerka, stejně jako já, zápasila s onou záhadnou virózou, též neměla čas a ani chuť pošťuchovat mladšího sourozence. Opět přišla nová výzva na další úsměvný den, a tak tedy zítra nasazuji keep smiling /to se mi to říká, když mladší syn bude celou sobotu v Semilech hledat poklady přes geocaching, a nestačí pošťuchovat ségru, haha/. Přeji i ostatním ať se jim ten zítřek vydaří

  • Hana Mikešová napsal:

   Ahoj Simčo, děkuji za Tvůj milý příspěvek na výzvu. Dřív mě ani nenapadlo, že vydržet jeden den s úsměvem na tváři není až tak snadné. Ale je to skvělý pocit. Takže přeji, ať se nám všem dnešní výzva podaří 🙂

 4. Monča napsal:

  V pátek jsem si dala za cíl, že se do výzvy zapojim. V sobotu ráno vstávám, rychle se připravit do školy a zopakovat na test, to je hrůza…vstávat takhle brzo kvůli škole…měla jsem protáhlej ksicht už od rána…Když jsem se konečně v autě uklidnila, vzpomněla jsem si na sobotní výzvu. Uklidnila se a nasadila úsměv a ve škole šlo všechno skvěle…pak jsem to ale zase vypudila z hlavy a zajela do starých kolejí.
  Takže děkuji za novou možnost. PS: V sobotu opět ve škole a s testem 🙂 ! TO DÁM!

 5. Evča napsal:

  Ahoj,snad to zvládnu. V sobotu podle počasí bysme měli jít ven. Chtěla bych se jít projít kolem Mácháče. Byli jsme tam vloni na podzim a bylo tam moc krásně. Večer by měli přijet kamarádi přítele a jejich kecy nemusím. Jarda,když je s nimi tak je úplně jiný než když jsme sami. Tak já chodím brzo spát abych je nemusela poslouchat. Budu se snažit být milá!!!

  • Hana Mikešová napsal:

   Ahoj Evči, držím palečky, ať dnešní výzvu a celý den v pohodě zvládneš! To, jak se cítíme, není jen o druhých lidech. Je to především o našem přístupu k nim a k sobě 🙂

   • Evča napsal:

    Hani,sobotu jsem zvládla tak napůl. Proč? Neumím se usmívat jen tak! Dopoledne bylo vše super,pak partner šel vařit a já jsem udělala něco co mu nebylo po chuti a měl řeči. Já na něho,ale prosím Tě vždyť se nic hrozného nestalo,vzala jsem si kousek masa a ohřátou vodu v konvici. A víc jsem nereagovala. Pak to bylo zase fajn. Večer jsem šla spát a chlapy nechala samotné.

 6. Hana Mikešová napsal:

  Včera jsem SOBOTNÍ VÝZVU zvládla. Chvílemi jsem se sice musela hlídat, ale nakonec to vyšlo 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.