Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.

Dnes už si řídím svůj život

Dnes žiji v lásce, harmonii a hlavně bez strachů z toho, co bude. Jsem matkou tří dětí, nejstarší už je po vejšce a vdaná, doma mám dvě puberťačky - 13 a 16 let a manžela. Ráno vstávám s radostí a chutí do života. Těším se, co mi den přinese a co dám životu já. Uvědomuji si, jak nádherné je žít ve vnitřní harmonii a s pocitem, že své děti učím to nejlepší, co umím. Jsem vděčná za vše, čím jsem si prošla a co jsem se díky tomu naučila. Za dar moudrosti a porozumění.

Dítě za trest do sklepa?

Napadlo by Vás strčit vztekající se dítě do sklepa? Mého tátu ano, a to dítě jsem bývala já. Buď studená sprcha a nebo tmavý sklep. Prý tam bylo okénko, já si ho teda nevybavuji. Coby dcera učitelky a vojáka z povolání (pouze sedm let, ale bylo to právě mých prvních sedm let života) jsem se naučila vzpurnosti, bojovnosti a zavírat své emoce.

Šťastná rodina? Sen nebo realita...

Po náročném dětství jsem měla jeden sen. Mít šťastnou a spokojenou rodinu. Leč, nějak se to nedařilo. První manželství nevyšlo, s dcerou jsem pořád bojovala. Pořád ještě s růžovými brýlemi jsem vstoupila do druhého manželství, porodila dcerku a po vzájemné domluvě ještě další. Do půl roku po narození nejmladšího dítěte nastala krize, která trvala s občasnými záchvěvy vcelku dlouho. Podnikání, manželství, výchova, domácnost... Nějak jsem to nedávala. Měla jsem pocit, že nemám život pod kontrolou a hlavně se mi nelíbí to, co se děje. Byla jsem unavená, děti průběžně milé a protivné, častěji to druhé. Chyběla mi radost a chuť do života.

Naučíme naše děti žít jinak? Klidněji a rozumněji

Když mi bylo nejhůř a já několik nocí nespala, udělala jsem rozhodnutí. Kašlu na vše, je mi jedno, co se bude dít dál. Mám jeden jediný záměr. Chci abychom já a mé děti byly šťastné. A děj se vůle boží...

To co se pak dělo bylo jako smršť. Já čtyři akutní nemoci během 2 let, ukončení podnikání se šperky, doma by se ovzduší dalo krájet. Jelikož jsem si již v té době kvůli dětem dělala různé kurzy (viz profesionál), věděla jsem, že chci-li spokojené děti, musím být spokojená já. A tak jsem se pustila do vnitřní proměny ještě více do hloubky. Zbavovala jsem se všech negativních vzpomínek a čistila minulost.

Vzpomněla jsem si, že když byla nejstarší dcera malá, byla jsem na kurzu, kde jsme pracovaly s podvědomím a já jsem jí pak dělala meditace. Vždy jí pomáhaly. A tak jsem se k těmto věcem naplno znovu vrátila.

Začala jsem učit své děti pracovat s podvědomím, odstraňovat bolesti. Podařilo se mi naučit je zodpovědnosti, umí naslouchat své intuici a komunikovat se svým Vyšším já. Rády poslouchají meditace, které jim nahrávám. 

Hlubší porozumění v manželství

Manželství jsem pustila a neřešila. Skutečně jsem se zaměřila jen na sebe a děti. Tím jsem tomu dala volnost a možnost uzdravit se. Pochopila jsem, že změnit mohu jen sama sebe, mohu změnit přístup ke druhým a tím jim dát možnost změnit se. Pak se mohou dít i zázraky. Tak, jako u nás. Uzdravil se vztah mezi mnou a manželem, i mezi manželem a dětmi. Dnes máme hezký vztah založený na něze, porozumění a lásce. 

Díky prožitým lekcím jsme oba zmoudřeli 🙂

A mé podnikání? 

Tak nějak samo se mi rozeběhlo to, co právě nyní dělám. Nejprve jsem pomáhala rodině, pak známým a najednou se začali ozývat cizí lidé. Uvědomila jsem si, že mým darem je práce s dětmi i jejich rodiči, motivování a inspirování druhých lidí. 

Jen mi trochu zůstal původní workoholismus, a tak jsem na jaře viděla svou rodinu minimálně, protože každý někdy potřebuje pomoc. Proto jsem teď od října připravila pro Vaše děti KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE PRO DĚTI A MLÁDEŽ, kde je budu učit vše důležité pro jejich zdravý rozvoj, co je dobré znát a ve škole se neučí.

Zodpovědnost, pozornost a soustředění, efektivní učení, komunikace, láska k rodičům a odpuštění, spojení s intuicí a naslouchání Vyššího já.

Já s hlavou v oblacích

Učím ženy stát se znovu Ženou - spojuji je s jejich vnitřní silou. Sama mám již přes 10 let otevřenu kundalini energii a využívám ji k vědomému životu a léčení.

Zabývám se osobním rozvojem teenagerů.
Pomáhám vnášet pohodu a harmonii do rodin a domácností.
Pomáhám dětem uchovat si jejich dětskou nevinnost a víru v sebe i svět.

Pomáhám jim poznat své silné i slabé stránky, umět se rozhodovat a věřit si.

 

S láskou Vaše Hanka

Hana Mikešová
koučka a lektorka

Koučuji děti, mládež i dospělé. Speciální ucelené programy pro děti a teenagery.

Hana Mikešová
Regresní terapeut a kineziolog,
práce s energií a čakrami
Čistím lidem zaběhlé nevhodné programy

Hana Mikešová
Žena a vše s tím související
Šťastná a spokojená žena