Jsem expertní transformační mentorka, leaderka, lektorka a vědomá podnikatelka. Mým posláním je otevřít ženy, muže i děti, aby plně vyjádřily své dary a talenty.

Sdílím učení o vnitřní síle, která se stala zdrojem mého vlastního naplnění, štěstí, úspěchu a dopadu.

Miluji pohled na šťastné lidi, úsměv na tvářích dětí, spokojené rodiče. Mezi mé dary patří soucit i láska, energetické léčení, mým darem je rozumět lidské duši, probouzet lidi a propojit je se Zdrojem.

Pomohu i vám se propojit se Zdrojem, nalézt své dary a vstoupit na správnou cestu, vedoucí k vašemu štěstí a naplnění.

Navíc mi zůstalo propojení i s dětskou duší, pomáhám rodičům pochopit své děti, vidět je opravdově, učím je naslouchat a pozorovat, životu v pravdě, lásce a soucitu.

Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl, propojit je s pravdou.

Učím rodiče, jak naplnit sami sebe láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí a to poté předat svým dětem. S láskou vše, co jsem se naučila, předávám dál.

Umíš si představit, jaké to bude, až i ty budeš vědět, jaké máš dary, talenty a budeš žít v souladu se svou duší i smyslem svého života? Poznáš stav vnitřního štěstí. 

I TY jsi v tomto životě důležitý. Je to tvůj život, tvůj DAR, tvé poslání. TVÉ ŠTĚSTÍ.

Dnes už si řídím svůj život

Dnes žiji v lásce, harmonii a hlavně bez strachů z toho, co bude. Jsem matkou tří dětí, nejstarší už je po vejšce a vdaná, doma mám dvě puberťačky - 13 a 16 let a manžela. Ráno vstávám s radostí a chutí do života. Těším se, co mi den přinese a co dám životu já. Uvědomuji si, jak nádherné je žít ve vnitřní harmonii a s pocitem, že své děti učím to nejlepší, co umím. Jsem vděčná za vše, čím jsem si prošla a co jsem se díky tomu naučila. Za dar moudrosti a porozumění.

Dítě za trest do sklepa?

Napadlo by Vás strčit vztekající se dítě do sklepa? Mého tátu ano, a to dítě jsem bývala já. Buď studená sprcha a nebo tmavý sklep. Prý tam bylo okénko, já si ho teda nevybavuji. Coby dcera učitelky a vojáka z povolání (pouze sedm let, ale bylo to právě mých prvních sedm let života) jsem se naučila vzpurnosti, bojovnosti a zavírat své emoce.

Šťastná rodina? Sen nebo realita...

Po náročném dětství jsem měla jeden sen. Mít šťastnou a spokojenou rodinu. Leč, nějak se to nedařilo. První manželství nevyšlo, s dcerou jsem pořád bojovala. Pořád ještě s růžovými brýlemi jsem vstoupila do druhého manželství, porodila dcerku a po vzájemné domluvě ještě další. Do půl roku po narození nejmladšího dítěte nastala krize, která trvala s občasnými záchvěvy vcelku dlouho. Podnikání, manželství, výchova, domácnost... Nějak jsem to nedávala. Měla jsem pocit, že nemám život pod kontrolou a hlavně se mi nelíbí to, co se děje. Byla jsem unavená, děti průběžně milé a protivné, častěji to druhé. Chyběla mi radost a chuť do života.

Naučíme naše děti žít jinak? Klidněji a rozumněji

Když mi bylo nejhůř a já několik nocí nespala, udělala jsem rozhodnutí. Kašlu na vše, je mi jedno, co se bude dít dál. Mám jeden jediný záměr. Chci abychom já a mé děti byly šťastné. A děj se vůle boží...

To co se pak dělo bylo jako smršť. Já čtyři akutní nemoci během 2 let, ukončení podnikání se šperky, doma by se ovzduší dalo krájet. Jelikož jsem si již v té době kvůli dětem dělala různé kurzy (viz profesionál), věděla jsem, že chci-li spokojené děti, musím být spokojená já. A tak jsem se pustila do vnitřní proměny ještě více do hloubky. Zbavovala jsem se všech negativních vzpomínek a čistila minulost.

Vzpomněla jsem si, že když byla nejstarší dcera malá, byla jsem na kurzu, kde jsme pracovaly s podvědomím a já jsem jí pak dělala meditace. Vždy jí pomáhaly. A tak jsem se k těmto věcem naplno znovu vrátila.

Začala jsem učit své děti pracovat s podvědomím, odstraňovat bolesti. Podařilo se mi naučit je zodpovědnosti, umí naslouchat své intuici a komunikovat se svým Vyšším já. Rády poslouchají meditace, které jim nahrávám. 

Hlubší porozumění v manželství

Manželství jsem pustila a neřešila. Skutečně jsem se zaměřila jen na sebe a děti. Tím jsem tomu dala volnost a možnost uzdravit se. Pochopila jsem, že změnit mohu jen sama sebe, mohu změnit přístup ke druhým a tím jim dát možnost změnit se. Pak se mohou dít i zázraky. Tak, jako u nás. Uzdravil se vztah mezi mnou a manželem, i mezi manželem a dětmi. Dnes máme hezký vztah založený na něze, porozumění a lásce. 

Díky prožitým lekcím jsme oba zmoudřeli 🙂

A mé podnikání? 

Tak nějak samo se mi rozeběhlo to, co právě nyní dělám. Doplnila jsem si vzdělání v této oblasti. Uvědomila jsem si, že mým darem je práce s dětmi i jejich rodiči, motivování a inspirování druhých lidí. 

Připravila jsem programy a online kurzy pro dospělé na kompletní transformaci osobnosti.

Online kurzy - pro Vás i Vaše děti - KURZY OSOBNÍHO ROZVOJE PRO DĚTI A MLÁDEŽ, kde je učím vše důležité pro jejich zdravý rozvoj, co je dobré znát a ve škole se neučí.

Zodpovědnost, pozornost a soustředění, efektivní učení, komunikace, láska k rodičům a odpuštění, spojení s intuicí a naslouchání Vyššího já.

Já s hlavou v oblacích

Učím ženy stát se znovu Ženou - pomáhám jim probudit jejich vnitřní sílu. Sama mám již přes 10 let otevřené kundalini energie, využívám ji k vědomému životu a léčení.

Zabývám se osobním rozvojem žen, mužů i teenagerů.

Pomáhám vnášet pohodu a harmonii do života, rodin a domácností.
Pomáhám dospělým i dětem uchovat si jejich dětskou nevinnost a víru v sebe i svět.

Pomáhám jim poznat své silné i slabé stránky, umět se rozhodovat a věřit si.

 

Dovolte si se probudit do skutečného života, o jakém se vám ani nesnilo. Zaživat pocit štěstí a radosti, být v propojení se Zdrojem, věřit, že je čas hojnosti pro všechny, kdo je připraven.

 

S láskou Vaše Hana Ethea

Hana Mikešová
mentorka, transformátorka a lektorka, vědomá podnikatelka

Mentoruji a koučuji dospělé, děti i teenagery. Speciální ucelené programy pro ženy, děti a teenagery.

Hana Mikešová
Hlubinné čištění traumat a nevhodných programů, změna mindset,
práce s energií, čakrami. Napojení na Vyšší Já, propojení s duší.

Hana Mikešová
Žena a vše s tím související
Šťastná a spokojená žena, matka i partnerka