Umíte se radovat?

Nevím jak vy, ale někdy se mi zdá, že už je těch životních zkoušek trochu moc a mohly by se zmírnit. Na druhou stranu životní lekce, jejich prožívání a řešení je naší životní cestou.

A jak to máte vy? Pokud jste ve správný čas na správném místě, zkoušek je míň nebo jsou alespoň mírnější. Jak to poznat? Máte-li zdravotní problémy nebo trpíte únavou, něco je špatně. Někde jste se oddělili od sebe sama.

Všichni si pamatujeme dobu, kdy nám naši říkali: „Neřvi.“ „Nehysterči.“ „Nevztekej se!“ Ale i mírněji, třeba jen „Nebuď smutný/á.“ „Neplakej.“

Právě tyto větičky způsobují oddělení od svých bolestí. Bolestí duše. Všichni je známe ze svého dětství a dodnes je nosíme v sobě.

Rodiče, kamarádi nebo přítel/kyně nás opustili nebo odmítali, možná nás i někdo zradil. Něco jsme vyvedli a cítíme pocit viny, ve škole jsme prošli ponižováním, v dětství doma nespravedlností. Toto vše se v nás zapsalo a my jsme hodně hluboko tyto bolesti schovali. V současnosti nás však leckdy nepouštějí dál.

Jsme plni strachů, místo naděje a nadšení. Je čas ke změně. K přirozenému stavu našeho těla. Do stavu zdraví, štěstí, lásky a harmonie.

Do života v radosti 😊

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Hana Mikešová
  hanka_2

   

  Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.
 • Novinky

  Líbí se Vám mé inspirativní články? Nechte mi na sebe email, aby Vám nic neuniklo :-)

 • Facebook
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

  5 nejčastějších chyb, které my rodiče děláme ve vztahu se svým dítětem. Odhalte je a zlepšete důvěru mezi vámi.

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti vztahu s dětmi, sebepoznávání a seberozvoje. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.