Tvé oči pláčou, pomoz jim se rozkoukat

A druhý nedělní příběh…
OKO je do DUŠE OKNO. VYČISTÍŠ – UVIDÍŠ

Bylo mu 13 let. Chodil do sedmé třídy. Začal špatně vidět do dálky, nechtěl brýle. Při zjišťování příčiny zhoršování zraku jsme zjistily, že doma jsou časté hádky, blíží se rozvod rodičů, stěhování atd… Nebyl schopen nebrat si to, co se doma dělo osobně, nebát se. Tenkrát jsem mu řekla, pořiď si brýle a až bude po rozvodu a stěhování, přijď, zrak uzdravíme.

V březnu 2016, když se blížil jeho 15. rok, měl brýle 1 na dálku, přišel a řekl mi, slíbila si mi, že mi pomůžeš uzdravit oči, chci to. Už bydlel s mamkou a bráškou jinde, doma byl klid. Nemoc nepotřeboval.

Udělala jsem pro něho a další puberťáky a jejich rodiče jednodenní kurz na zrak. Celý den jsme se věnovali očím. Uvědomil si, že už nepotřebuje nevidět, už je jiný člověk.

Výsledek? O měsíc později na 15leté prohlídce viděl vše naprosto ostře, zrak byl v pořádku. Dnes je mu 17 let a vidí naprosto skvěle. Zrak má uzdraven 

A mám jinou slečnu, je jí 16 let, zhoršil se jí hodně zrak do dálky, chci jí pomoc znovu vidět. Má 1 a 1,,5 dioptrie do dálky. Dávám jí čas na uzdravení max. 3 měsíce. Pokud si zrak neuzdraví, dostane brýle. Je to pro mě výzva…. Je to má dcera 

Pomozte i Vy svým dětem znovu vidět skvěle
S láskou
HM

více ke kurzu zde https://hanamikesova.cz/skvely-zrak/

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Hana Mikešová
  hanka_2

   

  Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.
 • Novinky

  Líbí se Vám mé inspirativní články? Nechte mi na sebe email, aby Vám nic neuniklo :-)

 • Facebook
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

  5 nejčastějších chyb, které my rodiče děláme ve vztahu se svým dítětem. Odhalte je a zlepšete důvěru mezi vámi.

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti vztahu s dětmi, sebepoznávání a seberozvoje. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.