Tvé oči pláčou, pomoz jim se rozkoukat

A druhý nedělní příběh…
OKO je do DUŠE OKNO. VYČISTÍŠ – UVIDÍŠ

Bylo mu 13 let. Chodil do sedmé třídy. Začal špatně vidět do dálky, nechtěl brýle. Při zjišťování příčiny zhoršování zraku jsme zjistily, že doma jsou časté hádky, blíží se rozvod rodičů, stěhování atd… Nebyl schopen nebrat si to, co se doma dělo osobně, nebát se. Tenkrát jsem mu řekla, pořiď si brýle a až bude po rozvodu a stěhování, přijď, zrak uzdravíme.

V březnu 2016, když se blížil jeho 15. rok, měl brýle 1 na dálku, přišel a řekl mi, slíbila si mi, že mi pomůžeš uzdravit oči, chci to. Už bydlel s mamkou a bráškou jinde, doma byl klid. Nemoc nepotřeboval.

Udělala jsem pro něho a další puberťáky a jejich rodiče jednodenní kurz na zrak. Celý den jsme se věnovali očím. Uvědomil si, že už nepotřebuje nevidět, už je jiný člověk.

Výsledek? O měsíc později na 15leté prohlídce viděl vše naprosto ostře, zrak byl v pořádku. Dnes je mu 17 let a vidí naprosto skvěle. Zrak má uzdraven 

A mám jinou slečnu, je jí 16 let, zhoršil se jí hodně zrak do dálky, chci jí pomoc znovu vidět. Má 1 a 1,,5 dioptrie do dálky. Dávám jí čas na uzdravení max. 3 měsíce. Pokud si zrak neuzdraví, dostane brýle. Je to pro mě výzva…. Je to má dcera 

Pomozte i Vy svým dětem znovu vidět skvěle
S láskou
HM

více ke kurzu zde https://hanamikesova.cz/skvely-zrak/

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.