Skvělý zrak - kurz

14. 4. 2018 10 - 16 hod.

znovu připravujeme

Tvůj ZRAK SE UMÍ UZDRAVIT RYCHLEJI, NEŽ TUŠÍŠ!

Objev sám sebe a poznej sílu své mysli.

Zrak a mozek je propojenější víc, než tušíš! Objev sám/a sebe a poznej sílu své mysli.


Dalekozrakost či krátkozrakost?

U dalekozrakosti má člověk strach podívat se z blízka na to, co se děje v jeho životě. Než cokoliv podnikne, potřebuje příliš času na přemýšlení. Má také potíže vidět všechny podrobnosti určité dané situace, protože si nedůvěřuje natolik, aby je mohl zvládnout.

Smyslem poselství, které vám dávají vaše oči prostřednictvím tohoto problému , je, že se můžete přiblížit k lidem nebo situacím bez obav, že je nezvládnete.

U krátkozrakosti má člověk strach z toho, co se může dít v budoucnosti. Je potřeba si připomenout, co z budoucnosti vám nahánělo strach v době, kdy začala krátkozrakost.

Mnoho dospívajících začne trápit krátkozrakost v období puberty. Mají strach z dospělosti. Jsou hodně soustředěni na sebe, mají problém otevřít se myšlenkám druhých.

Událostí, které vám naháněly strach v minulosti se nyní už bát nemusíte. Už jste jinou osobou. Strach vám nahání jen vaše představivost, ne skutečnost.

A druhý nedělní příběh...
OKO je do DUŠE OKNO. VYČISTÍŠ - UVIDÍŠ

Bylo mu 13 let. Chodil do sedmé třídy. Začal špatně vidět do dálky, nechtěl brýle. Při zjišťování příčiny zhoršování zraku jsme zjistily, že doma jsou časté hádky, blíží se rozvod rodičů, stěhování atd... Nebyl schopen nebrat si to, co se doma dělo osobně, nebát se. Tenkrát jsem mu řekla, pořiď si brýle a až bude po rozvodu a stěhování, přijď, zrak uzdravíme.

V březnu 2016, když se blížil jeho 15. rok, měl brýle 1 na dálku, přišel a řekl mi, slíbila si mi, že mi pomůžeš uzdravit oči, chci to. Už bydlel s mamkou a bráškou jinde, doma byl klid. Nemoc nepotřeboval.

Udělala jsem pro něho a další puberťáky a jejich rodiče jednodenní kurz na zrak. Celý den jsme se věnovali očím. Uvědomil si, že už nepotřebuje nevidět, už je jiný člověk.

Výsledek? O měsíc později na 15leté prohlídce viděl vše naprosto ostře, zrak byl v pořádku. Dnes je mu 17 let a vidí naprosto skvěle. Zrak má uzdraven 😀

A mám jinou slečnu, je jí 16 let, zhoršil se jí hodně zrak do dálky, chci jí pomoc znovu vidět. Má 1 a 1,,5 dioptrie do dálky. Dávám jí čas na uzdravení max. 3 měsíce. Pokud si zrak neuzdraví, dostane brýle. Je to pro mě výzva.... Je to má dcera 😉👩‍❤️‍💋‍👩

Pomozte i Vy svým dětem znovu vidět skvěle 
S láskou
H💞M

Mysl, duše, tělo

Psychologická témata mě začala zajímat už v pubertě, na první mateřské dovolené jsem rozebírala s přáteli knihu od Moodyho Život po životě a řešila s nimi, zda je to opravdu možné. Od 19 do 27 let žila s jogínem, který meditoval, dělal si průplachy atd... tehdy jsem na to moc nevěřila. Poté jsem ve 27 letech prošla kurzem Zlatá mysl - aneb síla mysli a chození po žhavých uhlících.

A byl to nářez. Kamarádky mi pak vždycky říkaly, ať dávám pozor na to, co říkám, neboť se to plní. A to byl jen začátek... V období po rozvodu, kolem roku 1993, jsem chodila s léčitelem, který mě učil léčit energií. Dal mi fotku, naučil mě napojit se a poznat, co danému člověku je. A jak ho léčit. Bavilo mě to, bylo to zajímavé. Více mě však bavila má manažerská pozice ve firmě.

Po dalších 2 dětech a spoustě problémů jsem se do toho vrhla naplno a učila se, procházela různými kurzy, četla a studovala a dávala vše do praxe a najednou jsem zjistila, že jsem ušla ohromný kus cesty a že vás mám hodně co naučit. Baví mě měnit mysl, uzdravovat sebe i děti, vnímat a s lehkostí pracovat s léčivou vnitřní energií a učím to i další. 

Můj největší úspěch i poučení

Když doktoři dali po 5 letech s rakovinou mému otci dva měsíce života, aby si uspořádal své záležitosti, na kontrolu ho pozvali za půl roku. A taťka si zavolal nás tři dcery, aby domluvil podmínky odchodu z tohoto světa. Na mou otázku "Nechceš zkusit alternativní léčbu, když s tebou doktoři skončili?" neodpověděl hned, ale až za dva dny... Řekl: "Asi nemám co ztratit, tak já to zkusím... ale je mi zle, hodně zle." ... A byl tady ještě 2 roky a 5 měsíců. 

A ani Vy nemáte co ztratit... maximálně špatný zrak 🙂

Mohu vás inspirovat, mohu vás vést k obnově Skvělého zraku a obnově spojení mysli a duše.

S láskou

Hana Mikešová


Jak bude kurz SKVĚLÝ ZRAK probíhat?

V sobotu 14. 4. 2018 se sejdeme v 10 hod. v prostorách studia Kavárny Cukr-Káva Kosmonosy, Lípy 19/2, Mladá Boleslav. Končit budeme v 16 hodin. 

Začneme slůvkem, které všichni známe z dětství. Začneme s "PROČ". Uzdravit se můžete tehdy, máte-li nějaký cíl, vnitřní snahu a touhu po uzdravení. Neboť slovo ne-moc znamená, že nemáme moc nad tím, co se nám děje. Většina lidí se staví do role "Proč právě já? Proč se to děje mně?" ... role oběti.

Zjistíme vaše nastavení mysli a přenastavíme na možnost znovu vidět skvěle. 

Podíváme se do vašeho podvědomí, kdy a kde vznikl problém s očima, aneb příčina zhoršení zraku. Zrak vždy souvisí s tím, že něco nechceme vidět. Podíváme se na vaše potlačené emoce souvisící se zrakem

Začneme si hrát pomocí vizualizací, naučíte se uvolňovací cviky na oči a začnete si vážit svého zraku. Co vše je schopen v krátkém čase změnit. Začneš mít rád/a své oči a schopnost vidět a pozorovat. Postupně se začne během několika týdnů tvůj zrak uzdravovat.

U lidí do 1,5 dioptrie může dojít k uzdravení zraku do 4 - 5 týdnů, do 3 dioptrií do 9 - 10 týdnů při denní práci na svém zraku. Kurzem uzdravování začíná.

S sebou: Šátek nebo šála, propiska, pastelky.

Vhodné pro žáky a studenty od 12 let a jejich rodiče.


Co mi napsali účastníci minulých kurzů

Na seminář Jak si zlepšit zrak a vidění jsem šla proto, že jsem chtěla zlepšit svůj zrak. A snažit se o to, abych sama sebe mohla vnímat takovou, jaká doopravdy jsem. Čas na semináři utekl jako voda. Ačkoliv to byl celý den, byl to užitečně strávený čas a na 100 % můžu říci, že mi velice pomohl odstranit moje překážky a bariéry a dále se tak zdokonalovat ve všech oblastech mého života. Dokonce jsem odložila brýle se 3/4 dioptriemi."
Pepča 17 let
"Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během krátké doby jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený." 😀
Tom 8. tř. ZŠ

Pro děti a studenty od 12 let a dospělé do 3 dioptrií

Do kurzu se můžete přihlásit

Kurz obsazen

Osobní jednodenní kurz
1200 Kč

Kurz obsazen

Pro děti a studenty od 12 let a dospělé do 3 dioptrií

14. 4. 2018

Co mi napsali účastníci minulých kurzů

Dobrý den, přišla jsem za Vámi se svou pětiletou dcerou, které pediatr při přezkoušení očí zjistil, že na levé oko hůř vidí a poslal nás na oční pro brýle. Dva poslední řádky neviděla vůbec, ve třetím dělala chyby. Dcera mi říkala, že se očíčko ještě pořádně nerozkoukalo, že se bojí. Nerozuměla jsem tomu, ale věděla jsem, že to nechci řešit nasazením brýlí. Kamarádka mi řekla, že umíte s očima velmi dobře pracovat, že by se zrak mohl zlepšit. Nejdřív jsem nerozuměla tomu, jak by ta mentální cvičení, která jste nám doporučila, mohla fungovat, ale pak jsem si řekla, že nemusím rozumět všemu a přesto mohu být přesvědčena o tom, že to funguje. Stejnou zkušenost mám např. s rodinnými konstelacemi. Takže jsem rozum vypnula a "cvičily" jsme. Občas bylo poměrně náročné najít si na to čas, většinou jsme "cvičily" před spaním, kdy jsem si na to vyčlenila půl hodiny, ale někdy se to protáhlo i na hodinu. Začínala jsem dceru podezírat, že je to pro ni hra, která se jí tak zalíbila, že bude obtížné se jí nakonec vzdát, ale po pár delších cvičeních se to opět zkrátilo maximálně na půl hodiny a za několik dalších cvičení mi řekla, že už vlastně "cvičit" nechce, protože už je očíčko v pořádku. Objednala jsem ji konečně na oční, kam jsme měli doporučení, aby to pan doktor zkontroloval a měla jsem obrovskou radost, když nám řekl, že jsou obě oči v naprostém pořádku. Přečetla úplně všechno! Ještě jednou moc děkuju a vím, kam bych se obrátila příště, kdyby zase něco nefungovalo tak, jak má. Ráda Vás také doporučím dál. Hezký den.
Martina Čerepušťáková
"Dobrý den, milá Haničko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš kurz "Jak si zlepšit zrak a vidění." Limituji k 50ce, a tak jsem se asi podobně jako většina mých známých v tomto věku začala setkávat se situacemi, kdy jsem musela stále častěji hledat a nasazovat ty otravné brýle :-(. Téma Jak si zlepšit zrak mě proto ihned oslovilo. Sobotní kurz mě nadchl, ale bohužel utekl jako voda a bylo jen na mně, zda si na relaxace a posilování oči najdu čas. To bylo to nejtěžší... Znovu jsem si pročetla podklady, které jste nám na kurzu rozdala a vybrala si CÍL 20 DNÍ uzdravení zraku a takové tipy na cvičení a relaxace, které mohu dělat přes den ve volných chvilkách, které jsem dřív nevyužila. Při cvičení úplně cítím, jak to očím dělá dobře (mám to už jako drogu :-)). Brýle jsem odložila a zvládám to bez nich. Jako bonus ještě vnímám, že jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším a že člověk může být zdravý, jen když má zdravou duši 🙂 Ještě jednou za vše moc děkuji a těším se s Vámi na viděnou u nějakého dalšího zajímavého kurzu!"
Martina V.

Pro děti a studenty od 12 let a dospělé do 3 dioptrií

Máte doraz ke kurzu? Zavolejte mi na 604 215 121, ráda Vám na Vaše otázky odpovím.

Líbí se Vám kurz, zdá se Vám zajímavý, ráda byste uměla něco víc? Přihlaste se a přijďte mezi nás.