Proč jsem si neobjednala parkovací místo?

Co má společného objednávání parkovacích míst a sebeuzdravování?

Nic a všechno. Bez klidu, záměru a odevzdání to nedáte.

Auta miluji už od té chvíle, co jsem získala v mládí řidičák. V té době ještě nebylo běžné, že má každý člen rodiny své auto. Já měla to štěstí, že můj první manžel nerad řídil (měl za sebou bouračku), takže auto bylo moje. Jo, to byly doby… spousta míst k parkování, mohla jsem si mezi nimi vybírat.

Dnes už je to jiné. Auta všude kam se podíváš. No bodejť, bydlím v Mladé Boleslavi. Když chci někam jet, vyšlu záměr, kam jedu a požádám o parkovací místo. Teda když nezapomenu, protože pospíchám.

Jako zrovna dnes.

Od rána jsem měla v plánu zajít na banku. Předtím jsem chtěla ale dodělat práci na počítači a jako na potvoru se internet zasekával, čas utíkal rychleji, než se mi líbilo. Dodělala jsem, co jsem potřebovala, vytiskla papíry, hodila na sebe kabát, popadla klíče a spěchám na banku, jelikož v poledne mají pauzu. Mám 25 minut, než zavřou, času dost.

Přijíždím k bance ve městě a už to vidím, šňůra aut, já znervózním. Projedu celou ulici tam a zpět poprvé, … nic. Projedu podruhé, … žádné místo. Objíždím okolní uličky, … nic. Naštvaně zajedu až ke své kanceláři, která je 10 minut od banky, zaparkuji a pospíchám k ní pěšky. Vejdu tak 5 minut předtím, než bude polední pauza. Vyřídím, co potřebuji. Na můj dotaz: „Kdy budete mít parkovací místa před bankou pro klienty?“ se jen zasmějí a já mažu zase zpět.

Nasednu do auta a spěchám na oběd, který jsem si připravila doma. A jak tak přijíždím k domovu, tak mě napadne: „Proč jsem si neobjednala parkovací místo? Vždyť to běžně dělám! A funguje to! A dokonce to učím druhé.“

yellow-84579_640

Proč mě to dnes nenapadlo? Protože jsem byla ve stresu. A ve strachu, zda vše co potřebuji udělat, stihnu.

Stejné je to s uzdravováním sebe nebo svých dětí. Strachem své děti neuzdravíte. A ve stresu a obavách už vůbec ne. Kde je strach, je negativní energie, ale uzdravuje pozitivní energie. A v našem těle nemůže být najednou negativní i pozitivní energie.

… více o uzdravování už příště

Takže chcete-li pomoci svému dítěti nebo dobře parkovat, hoďte se do klidu 🙂

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.