Dokážete svou spřízněnou duši nechat jít?

Znala jsem dlouhou dobu jednu ženu. Manželství se jí moc nevyvedlo. V době, kdy byla krize nejhorší, vyslala prosbu k vesmíru o pomoc.

A za týden se potkali. On – JI okamžitě zaujal a ONA – JEHO taky. Přeskočila jiskra. Hned si spolu měli co říct. Přišlo jim, že se znají už léta. Navíc oba pracovali ve stejném oboru. Jejich vztah se začal slibně rozvíjet.

Ani jeden z nich neměl úplně dořešen svůj původní vztah, oba se v tom ještě plácali… Stále řešili své manžele a děti. Když byli spolu, bylo jim nádherně. Oba se zabývali i osobním rozvojem, jezdili spolu na různé semináře.

Pochopili, že si spoustu věcí zrcadlí (ukazují) navzájem, bylo jim dobře. Oba se posouvali v osobním rozvoji nahoru, jejich duše se vyvíjely.

hands-437968_640

Během dvou let je nedořešené vztahy, starosti, únava a další emoce přemohly. Začaly dohady. Nejprve jen občas, později pomalu při každém setkání. Už si nebyli oporou, naopak se navzájem dráždili. Přesto je to u sebe drželo.

ON za mnou přišel v době, kdy spolu nemluvili. Chtěl vědět, proč není schopen se s ní rozejít, když ONA se nechová hezky. Věděl, že je za tím něco víc. Chtěl vědět, zda se jejich duše znají z dřívějška.

Provedla jsem ho regresní terapií. Nejprve prošel klíčovými momenty 2 životů, ve třetím otevřeném životě ji poznal, popsal sebe i ji. Popsal dopodrobna, co spolu v daném životě řešili. Dospěl ke zjištění, že jejich láska tenkrát byla násilně ukončena. Proto by s ní chtěl nyní, když ji potkal, žít a udělat ji šťastnou.

A do týdne u mě byla ONA. Poslal ji ke mně, ať si nechá udělat regresní terapii. Zda uvidí to, co ON a zda pochopí. V té době spolu nemluvili, takže ona nevěděla, čím si prošel.

I ONA nejprve viděla klíčové momenty jiných životů, až se jí ustálil obraz, a ONA popisuje: „Mám nádherné zelené šaty, jsem kněžna… něco hledám… nebo spíš někoho… mám tajný vztah… teď… moment… spatřím ho… mé srdce se chvěje… to je můj milý, to je ON!“ A i ona popíše dopodrobna, co se v daném životě stalo.

Bylo to nádherné. Dodatečně spolu rozebrali, čím si v minulosti prošli a jak s tím souvisí jejich nynější vztah.

Po několika dalších měsících svůj vztah ukončili. Věděli, že je to tak pro ně správné. Dodnes jsou přátelé a já i oni věříme, že se           v některém z příštích životů opět potkají.

Neboť skupiny duší se podporují navzájem. A věřte, že i vy máte kolem sebe spoustu spřízněných duší. Stačí se jen opravdově dívat.

Přečtěte si o regresní terapii více

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.