Moc podvědomí – cesta ke štěstí

„To snad není možné, nikdy bych nevěřila, že po jedné návštěvě u Vás nastane taková změna.“ Směje se maminka 9 leté holčičky, které spolu právě dorazily na druhé sezení. Obě mi podávají s úsměvem ruku a sedají si.

„Copak je nového?“ ptám se slečinky s úsměvem. „Moc se mi to minule líbilo.“ Usmívá se slečna. Mamka se směje a říká, že mě má coby volnočasovou aktivitu, ale hlavně povídá, že: „Dcerka každý den chodí do těch hladin, co jsme byly spolu, a je teď daleko příjemnější.“

Ano, to je začátek cesty. Naučit naše děti pracovat s jejich podvědomím, zbavovat se stresu a dělat si pořádek v hlavě. Potkají se tam s pocity pravé bezpodmínečné lásky a harmonie, díky čemuž se stanou příjemnějšími.

… a právě to je mimo dalšího budu učit v kurzech, které právě příští týden začínají

více info v sekci kurzy

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

 • Hana Mikešová
  hanka_2

   

  Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.
 • Novinky

  Líbí se Vám mé inspirativní články? Nechte mi na sebe email, aby Vám nic neuniklo :-)

 • Facebook
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

  5 nejčastějších chyb, které my rodiče děláme ve vztahu se svým dítětem. Odhalte je a zlepšete důvěru mezi vámi.