Jak se stát znovu atraktivní pro svého manžela

Manželství po 5, 7, 15 letech … a žena ztrácí na atraktivitě pro svého muže.

Proč partner nevnímá krásu své ženy po několika letech manželství? Kde je ten čas, kdy manžel přišel domů, objal ji a dal jí pusu na uvítanou? Co se ve vztahu přihodí, že časem partner začne trávit víc času s cizími a přestává doma pomáhat?

Co dělat ve chvíli, kdy si žena uvědémí, že na ostatní je partner příjemný a na ni ne. Jak říct svému muži, aby se k ní choval opět laskavě, něžně a pozorně. Aby více komunikoval. To se tolik změnil?

Nebo jsme se tolik změnily my ženy během vztahu? Jaké jsme byly dříve… usměvavé, hravé, vtipné, příjemné, pečující. Plné elánu a chuti do života. Vše nás bavilo. Domácnost, vaření, péče o muže.

Tenkrát jsme se s chutí nechaly hýčkat.

Jak jste na tom nyní, po pár letech vztahu a žití v jedné domácnosti? Jste to pořád ještě Vy?

A co takhle změna. Změna k lepšímu. Co se stát atraktivní ženou, která zaujme a vzbudí zájem mužů i manžela.

Napište si 5 věcí, které na Vás má manžel rád. A některou z nich každý den dělejte.

Hana Mikešová
"Jednoduše hezké vztahy s dětmi"
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Hana Mikešová
  hanka_2

   

  Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.
 • Novinky

  Líbí se Vám mé inspirativní články? Nechte mi na sebe email, aby Vám nic neuniklo :-)

 • Facebook
 • Nejnovější příspěvky
 • Rubriky
 • 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

  5 nejčastějších chyb, které my rodiče děláme ve vztahu se svým dítětem. Odhalte je a zlepšete důvěru mezi vámi.

  Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti vztahu s dětmi, sebepoznávání a seberozvoje. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.