Vrátím Vám šťastné chvilky s Vašimi dětmi a dokonce i se sebou 🙂

Stáhněte si zdarma e-book:

5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

Odhalte je, vyzkoušejte tipy z ebooku a zlepšete důvěru mezi vámi.

0
lidí si již stáhlo ebook

Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.

Moje služby

Hana Mikešová

Děti do 12 let

Malé děti učím práci s vnitřním zvířátkem. Odstraňuji bolesti bříška a zvracení, pracujeme spolu hravou formou se strachy ze školy i bouřky. Učím je ovládat vzteky a agresivitu.

Hana Mikešová

Teens 12-21 let

Baví mě věnovat se teenagerům, rozumím jim. Umím je otevřít pravdivému pohledu na sebe, svou rodinu, své vzdělání i na život. S teenagery nejčastěji řeším problémy se školou a se vztahy, strachy a fobie, nízké sebevědomí. Pomohu Vašim dětem s problémy, se kterými si neumí poradit.

Dospělí

Jsem koučka a mentorka. Pomáhám vnášet pohodu a harmonii do rodin a domácností. Pomáhám lidem nacházet řešení v problematických situacích a zkvalitnit jejich život.

Regresní terapie, kineziologie

Objevte sílu regresní terapie k zahojení duševních traumat a zázračné proměně mysli, těla i vztahů. Každý je sám sobě zdrojem svého uzdravení. Kdo napravuje minulost, ten současně napravuje i budoucnost.

projekt VĚDOMÁ DÍVKA

My lidé máme obrovský potenciál užívat si život, uvažovat křišťálově jasně, být kreativní a také spokojení ve vztazích. A to vše bez ohledu na okolnosti, v nichž se nacházíme. Všichni máme hluboký zdroj potenciálu a můžeme ho využívat. 

ONLINE PROGRAM PRO TEENAGERY A JEJICH RODIČE

Láska, štěstí, úspěch a ŽIVOT
Je možné mít příjemnější dítě? Věřím, že ANO. VYZKOUŠENO V PRAXI...!

SuperMamka

Pomoz dětem od strachů a úzkosti. 
Staň se SUPER MAMKOU

Kurz Creative Teens

online program

Zdravé Sebevědomí 
Intenzivní On-line kurz pro teens od 12 - 19 let, kde se zaměřujeme na jejich sebevědomí, vnitřní sílu, energii a kreativitu. 

Láska, štěstí, úspěch a ŽIVOT
Je možné mít příjemnější dítě? Věřím, že ANO. Vyzkoušeno v praxi.

Kurzy osobního rozvoje a efektivního učení pro děti a teenagery v Mladé Boleslavi

Maminky mi často říkají, že již po jednom sezení u mě je na jejich dětech patrná změna a že ze sezení se mnou vždy  odchází s dobrou  náladou. A to je na  mé práci  to krásné, vidím, jak se děti (i jejich rodiče) mění, stávají se sebevědomějšími a zodpovědnějšími. Když jim pak podám pomocnou ruku i v učení, tedy v přístupu k němu, plánování a způsobu učení, odráží se výsledky sezení nejen doma, ale i ve škole. To je opravdu úžasné :-).

Všechny tyto své znalosti a zkušenosti jsem proto dala dohromady a připravila pro Vaše děti jedinečný osobní kurz v Mladé Boleslavi. 

Hana Mikešová

Přednášky

Témata přednášek vznikají na základě nejčastější dotazů či požadavků od rodičů. Přednášky jsou  velmi energické a plné informací. Účastníci mají tak zpravidla ještě týden po přednášce o čem přemýšlet 🙂  

Mezi má témata přednášek patří například:

  • Vztek a agresivita u dětí - první pomoc při zvládání vzteku a agresivity
  • Strachy a úzkosti u dětí - jak s nimi pracovat
  • Nemoc jako řeč dětské duše

Kurz Lepší zrak

Hledáte důvod, proč vidíte špatně, nebo způsob, jak to změnit? Kurz Jak si zlepšit zrak a vidění je zaměřen na jednu z nejdůležitějších oblastí našeho života - na náš zrak. Zhoršuje se vám v posledních letech zrak? Nebo máte doma teenagera, který je na tom podobně?

Co vás v kurzu čeká: Vidíme tak, jak žijeme, proto si vytvoříme si novou realitu, naučím Vás zrakové afirmace a zraková cvičení.

Vydej se na cestu za zázrakem a viděním s námi, bude nás víc, nebudeme se bát brýlí nic!

Kurz Zatočte se strachy dětí

Bolí vaše dítě bříško, má problémy s usínáním nebo nechce do školy? Za těmito projevy je vždy nějaký strach.

Pochopíte, čeho se Vaše dítě bojí. Najdete místo v těle, kde se mu strach ukládá. Naučíte se strach z těla dítěte odstraňovat a naplňovat ho láskou a klidem.  

Pomoz svému dítěti od strachů, už je čas!

REFERENCE

Koncem srpna 2015 jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Naučila jsem se zábavnějším způsobem se učit. To, co se naučím, si lépe pamatuji. Baví mě to. Projevilo se to i při přijímačkách na gympl. Přijali mě rovnou na obě školy, kam jsem se hlásila. Díky za to, že jsi mě naučila vnitřně se zklidnit.
Klárka M.9. třída
"Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během pár dnů jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený."
Tomík8. tř ZŠ
Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu u vás, když jsme to trénovaly. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.
Kačka K.8. třída

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Děti nepotřebují více psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů, potřebují zdravě sebevědomé rodiče! Denně se další a další děti…
Celý článek
Hana Mikešová
VZORCE CHOVÁNÍ A ÚSPĚCH Často se stává, že žena, když chce být úspěšná, přijme mužské principy. Usiluje…
Celý článek
Varianta 1: 1 denní půstKdy je vhodný? Nemáte žádnou zkušenost s půsty, trochu se bojíte, jste v…
Celý článek

KONTAKT

hana@hanamikesova.cz