K paní Hance Mikešové chodím od doby, kdy jsem začala mít vážné zdravotní problémy. K tomu se samozřejmě přidaly i problémy psychického rázu. Na konzultace jsem zpočátku jezdila každý týden, dnes mi to stačí už jen 1 x či 2 x do měsíce. Zdravotní problémy postupně mizí, i po psychické stránce se cítím mnohem lépe. Jsem vyrovnanější, klidnější i spokojenější se svým životem, který jsem hodně změnila. Více si vážím sama sebe. Chtěla bych moc poděkovat paní Mikešové za pomoc a podporu a skvělý odborný přístup.
Dana K.ekonom
Vyhledala jsem paní Mikešovou před půl rokem, kdy jsem se cítila hrozně prázdná, bez chuti do života. Již po prvním měsíci, kdy jsme spolu pracovaly, jsem se cítila mnohem lépe. Naučila mě novému, pozitivnímu myšlení a přístupu k životu. Začala jsem si mnohem víc vážit sama sebe, mít se ráda. A i okolí mě dnes už přijímá úplně jinak. Nyní se již cítím úplně skvěle, pracuji na sobě dál. A za to paní Mikešové děkuji.
Zuzana P.podnikatelka
Před 5-ti měsíci jsem byla labilní, depresemi a úzkostmi zmítaná žena, která brala prášky na zklidnění. Nyní, díky paní Mikešové, vedu zase normální, spokojený život. Udála se se mnou proměna, kterou jsem ocenila nejen já, ale i má rodina. Děkuji.
Romana V.úřednice
Dobrý večer, dodatečně vám moc a moc děkuji za tu regresi. Bylo to opravdu úžasné a hlavně účinné. Spolu jsme přesně našly to, co tam bylo a co mne už vyloženě užíralo.. Přeji vám mnoho tak spokojených lidiček, jako jsem já. / připomínám se problémem NEVYROVNÁNÍ SE SE SMRTÍ OTCE - VÝČITKY /
Šárka T. A.
Dobrý den, milá Haničko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš kurz "Jak si zlepšit zrak a vidění." Limituji k 50ce, a tak jsem se asi podobně jako většina mých známých v tomto věku začala setkávat se situacemi, kdy jsem musela stále častěji hledat a nasazovat ty otravné brýle :-(. Téma Jak si zlepšit zrak mě proto ihned oslovilo. Sobotní kurz mě nadchl, ale bohužel utekl jako voda a bylo jen na mně, zda si na relaxace a posilování oči najdu čas. To bylo to nejtěžší... Znovu jsem si pročetla podklady, které jste nám na kurzu rozdala a vybrala si CÍL 20 DNÍ uzdravení zraku a takové tipy na cvičení a relaxace, které mohu dělat přes den ve volných chvilkách, které jsem dřív nevyužila. Při cvičení úplně cítím, jak to očím dělá dobře (mám to už jako drogu :-)). Brýle jsem odložila a zvládám to bez nich. Jako bonus ještě vnímám, že jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším a že člověk může být zdravý, jen když má zdravou duši 🙂 Ještě jednou za vše moc děkuji a těším se s Vámi na viděnou u nějakého dalšího zajímavého kurzu!
Martina
Hana Mikešová- jméno, které má rozhodně důležité místo v životě spousty lidí. Spousty lidí včetně mě... Paní Mikešovou jsem vyhledal v období, kdy jsem si našel svoji první přítelkyni a trpěl jsem velice nezdravou fixací na náš vztah, která vyústila v přehnanou žárlivost, deprese a později i nervové zhroucení. Druhý den po mém telefonátu se mnou začala pracovat, to byla ještě doba, kdy jsem se poddával svým depresím a myslel si, že tato, pro mě nyní úsměvná situace, nemá východisko. Nemohl jsem se více mýlit. Naše schůzky se staly pravidelnými a čím dál více jsme pracovali na mé rozvíjející se osobnosti. Vybrali jsme techniky, které mi seděly. Na každou schůzku jsem se těšil víc a víc. A postupně jsem se zbavil svých strachů, začal jsem být více a více uvědomělý, emocionálně stabilní a co víc, zjistil jsem, jak bych chtěl aby se můj život ubíral. Poznal jsem sebe sama a to je přesně to o co jde! V dnešních dnech jsem začal svůj první podnikatelský projekt, úspěšně studuji SOU Škoda Auto a stále jsem se svojí přítelkyní, která si tím vším prošla se mnou. Zjistil jsem, že se obklopuji lidmi, kterými chci, nestydím se za své názory a vím, jak čelit strachu. Upřímně, tohle je jen stručný výčet toho, v čem mi paní Mikešová pomohla. Jen krátký úryvek ze sebepoznání a její pomoci.
DanielStudent SŠ, 3. ročník
Krásný den, paní Mikešová. Chtěla bych Vám poděkovat za vyřešení problémů, které jsme měli v rodině s dcerou. Zamilovala se, ale postupem času podvědomě cítila, že je ze strany svého přítele manipulovaná proti své vůli i proti své rodině. Nedokázala se mu vzepřít a byla nešťastná. Návštěvami u Vás jste ji otevřela oči, pomohla znovu objevit vlastní hodnotu a tím pádem se začít správně rozhodovat. Zároveň to bylo pro dceru poučení, jak se správně chovat ve vztazích, a to nejen v partnerských, ale generačně. Kéž by měli všichni štěstí narazit při řešení osobních problémů na Vás!
Martina V.technik
Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během pár dnů jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený. Tomik 😀
Tomáš, 8 tř.
"Na seminář Jak si zlepšit zrak a vidění jsem šla proto, že jsem chtěla zlepšit svůj zrak. A snažit se o to, abych sama sebe mohla vnímat takovou, jaká doopravdy jsem. Čas na semináři utekl jako voda. Ačkoliv to byl celý den, byl to užitečně strávený čas a na 100 % můžu říci, že mi velice pomohl odstranit moje překážky a bariéry a dále se tak zdokonalovat ve všech oblastech mého života. Dokonce jsem odložila brýle se 3/4 dioptriemi."
Pepča 17 let