⭐️⭐️⭐️ K SRDCI DÍTĚTE - Pomozte dětem - DOTKNI SE SRDCE DÍTĚTE v pubertě za 21 DNÍ ⭐️⭐️⭐️ více info zde

Dobrý večer, dodatečně vám moc a moc děkuji za tu regresi. Bylo to opravdu úžasné a hlavně účinné. Spolu jsme přesně našly to, co tam bylo a co mne už vyloženě užíralo.. Přeji vám mnoho tak spokojených lidiček, jako jsem já. / připomínám se problémem NEVYROVNÁNÍ SE SE SMRTÍ OTCE - VÝČITKY /
Šárka T. A.
Dobrý den, milá Haničko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš kurz "Jak si zlepšit zrak a vidění." Limituji k 50ce, a tak jsem se asi podobně jako většina mých známých v tomto věku začala setkávat se situacemi, kdy jsem musela stále častěji hledat a nasazovat ty otravné brýle :-(. Téma Jak si zlepšit zrak mě proto ihned oslovilo. Sobotní kurz mě nadchl, ale bohužel utekl jako voda a bylo jen na mně, zda si na relaxace a posilování oči najdu čas. To bylo to nejtěžší... Znovu jsem si pročetla podklady, které jste nám na kurzu rozdala a vybrala si CÍL 20 DNÍ uzdravení zraku a takové tipy na cvičení a relaxace, které mohu dělat přes den ve volných chvilkách, které jsem dřív nevyužila. Při cvičení úplně cítím, jak to očím dělá dobře (mám to už jako drogu :-)). Brýle jsem odložila a zvládám to bez nich. Jako bonus ještě vnímám, že jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším a že člověk může být zdravý, jen když má zdravou duši :-) Ještě jednou za vše moc děkuji a těším se s Vámi na viděnou u nějakého dalšího zajímavého kurzu!
Martina
Hana Mikešová- jméno, které má rozhodně důležité místo v životě spousty lidí. Spousty lidí včetně mě... Paní Mikešovou jsem vyhledal v období, kdy jsem si našel svoji první přítelkyni a trpěl jsem velice nezdravou fixací na náš vztah, která vyústila v přehnanou žárlivost, deprese a později i nervové zhroucení. Druhý den po mém telefonátu se mnou začala pracovat, to byla ještě doba, kdy jsem se poddával svým depresím a myslel si, že tato, pro mě nyní úsměvná situace, nemá východisko. Nemohl jsem se více mýlit. Naše schůzky se staly pravidelnými a čím dál více jsme pracovali na mé rozvíjející se osobnosti. Vybrali jsme techniky, které mi seděly. Na každou schůzku jsem se těšil víc a víc. A postupně jsem se zbavil svých strachů, začal jsem být více a více uvědomělý, emocionálně stabilní a co víc, zjistil jsem, jak bych chtěl aby se můj život ubíral. Poznal jsem sebe sama a to je přesně to o co jde! V dnešních dnech jsem začal svůj první podnikatelský projekt, úspěšně studuji SOU Škoda Auto a stále jsem se svojí přítelkyní, která si tím vším prošla se mnou. Zjistil jsem, že se obklopuji lidmi, kterými chci, nestydím se za své názory a vím, jak čelit strachu. Upřímně, tohle je jen stručný výčet toho, v čem mi paní Mikešová pomohla. Jen krátký úryvek ze sebepoznání a její pomoci.
Daniel VoceStudent SŠ, 3. ročník
Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během pár dnů jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený. Tomik :-D
Tomáš, 8 tř.
Krásný den, paní Mikešová. Chtěla bych Vám poděkovat za vyřešení problémů, které jsme měli v rodině s dcerou. Zamilovala se, ale postupem času podvědomě cítila, že je ze strany svého přítele manipulovaná proti své vůli i proti své rodině. Nedokázala se mu vzepřít a byla nešťastná. Návštěvami u Vás jste ji otevřela oči, pomohla znovu objevit vlastní hodnotu a tím pádem se začít správně rozhodovat. Zároveň to bylo pro dceru poučení, jak se správně chovat ve vztazích, a to nejen v partnerských, ale generačně. Kéž by měli všichni štěstí narazit při řešení osobních problémů na Vás!
Martina V.technik
"Na seminář Jak si zlepšit zrak a vidění jsem šla proto, že jsem chtěla zlepšit svůj zrak. A snažit se o to, abych sama sebe mohla vnímat takovou, jaká doopravdy jsem. Čas na semináři utekl jako voda. Ačkoliv to byl celý den, byl to užitečně strávený čas a na 100 % můžu říci, že mi velice pomohl odstranit moje překážky a bariéry a dále se tak zdokonalovat ve všech oblastech mého života. Dokonce jsem odložila brýle se 3/4 dioptriemi."
Pepča 17 let