HANA MIKEŠOVÁ

jsem průvodce, mentor, kouč a vizionář

pro dospělé i dětské duše

a spokojenou rodinu

 

Jsi připraven/a zbavit se nikdy nekončících emočních stavů či prázdna a poznat porozumění a lásku pomocí ETSD*?

 

Pomohu ti naslouchat sobě, partnerůmsvým dětem, slyšet hlas srdce a duše.

 

Objev nový způsob lásky k sobě i rodině.

* vlastní metoda efektivní terapie srdce a duše 

Každý člověk s touhou po klidném životě a milující rodině může začít rozvíjet své vnímání, propojit se se svou duší, se svými dary, otevřít se nádhernému životu, který je pro něj připraven.

Někdo jde pomalu krůček po krůčku, jiný trochu rychleji, je ale mezi vámi pár takových, kteří chtějí něco mimořádného, svou vlastní

    ✨HVĚZDNOU RODINU ✨

Umíš si představit, jaké to bude, když se ráno probudíš s pocitem, že jsi jedinečný/á, důležitý/á, a právě o tebe v tomto životě jde. Jaké to bude, když porozumíš tomu, co tě brzdí a aktivuješ svůj výjimečný kód, který ti pomůže k životu v lehkosti, radosti a lásce.

Možná i ty chceš skvělého spokojeného partnera či partnerku, vidět úsměv na tvářích svých dětí. Je čas pomoci ti s porozuměním sobě, partnerům, dětem. Pomoci ti k životu v pravdě, lásce a soucitu.

Pokud máš doma teenagera, je čas zaměřit se na jeho potenciál, sebevědomí a ukázat mu, jak pracovat a ovládat svou mysl i emoce.

Chceš žít svůj život v lásce, radosti a lehkosti, umět žít přítomným okamžikem, těšit se na každý nový den? Vědět, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí? Ráda ti ukážu, jak na to... Probuď svou jedinečnost.

Služby pro vás

VIP MENTORING

1-na-1

mentoring

2x měsíčně individuální online konzultace v délce 1 hod.

1x měsíčně individuální energetické hluboké čištění a léčení na úrovni buněk - čas dle potřeby

Vhodné pro muže i ženy

 

MASTERMIND

6 měsíční

Hana Mikešová

Setkávání online v malé skupince stejně laděných žen, kde si stanovíme záměry na 6 měsíců, pustíme se společně do vyhledávání a energetického čištění všeho, co nás brzdí na cestě ke šťastnému a úspěšnému životu v oblasti partnerské i pracovní.

Součástí je členská sekce, videa a pracovní listy, Zoom

Spirituální probuzení

spiritualita

9týdenní vedení a propojení s vaší duší, duchovní probuzení a napojení na váš léčivý zdroj, čištění energetického pole. Vhodné pro muže i ženy.

Výzvy pro teenagery a jejich rodiče

Letní hra

3týdenní online programy pro děti a jejich rodiče

Různá témata - síla mysli, vnitřní klid, nastartuj svůj mozek ...

Akademie

Vědomá dívka

Akademie pro rozvoj dívek, propojování je s intuicí, nastavování hranic, umět říct NE nevhodným partnerům, láska k tělu, otevírání intuitivního vnímání a spoustu dalších schopností a dovedností.

Teenslandie

Nová Země pro teens

Hana Mikešová

Klub pro teenagery, kteří chtějí umět věci, co se ve škole neučí, ale v životě se hodí. Ovládání mysli, poznávání emocí, probouzení se do Nové Země, kde vládne vnitřní klid, harmonie a kreativita.

Ukázky z proběhlých osobních akcí

Kurzy osobního rozvoje, intuitivního vnímání a efektivního učení pro děti a teenagery 

Maminky mi často říkají, že již po jednom sezení u mě je na jejich dětech patrná změna a že ze sezení se mnou vždy  odchází s dobrou  náladou. A to je na  mé práci  to krásné, vidím, jak se děti (i jejich rodiče) mění, stávají se sebevědomějšími a zodpovědnějšími. Když jim pak podám pomocnou ruku i v učení, tedy v přístupu k němu, plánování a způsobu učení, odráží se výsledky sezení nejen doma, ale i ve škole. To je opravdu úžasné :-).

Všechny tyto své znalosti a zkušenosti jsem proto dala dohromady a provázela Vaše děti jedinečnými osobními kurzy v Mladé Boleslavi. Dále probíhaly kurzy osobního rozvoje pro děti, kurzy Intuitivního vnímání, atd...

Hana Mikešová

Přednášky

Témata přednášek vznikají na základě nejčastější dotazů či požadavků od rodičů. Přednášky jsou  velmi energické a plné informací. Účastníci mají tak zpravidla ještě týden po přednášce o čem přemýšlet 🙂  

Mezi má témata přednášek patří například:

  • Vztek a agresivita u dětí - první pomoc při zvládání vzteku a agresivity
  • Strachy a úzkosti u dětí - jak s nimi pracovat
  • Nemoc jako řeč dětské duše

Kurz Lepší zrak

Hledáte důvod, proč vidíte špatně, nebo způsob, jak to změnit? Kurz Jak si zlepšit zrak a vidění je zaměřen na jednu z nejdůležitějších oblastí našeho života - na náš zrak. Zhoršuje se vám v posledních letech zrak? Nebo máte doma teenagera, který je na tom podobně?

Co vás v kurzu čeká: Vidíme tak, jak žijeme, proto si vytvoříme si novou realitu, naučím Vás zrakové afirmace a zraková cvičení.

Vydej se na cestu za zázrakem a viděním s námi, bude nás víc, nebudeme se bát brýlí nic!

Kurz Zatočte se strachy dětí

Bolí vaše dítě bříško, má problémy s usínáním nebo nechce do školy? Za těmito projevy je vždy nějaký strach.

Pochopíte, čeho se Vaše dítě bojí. Najdete místo v těle, kde se mu strach ukládá. Naučíte se strach z těla dítěte odstraňovat a naplňovat ho láskou a klidem.  

Pomoz svému dítěti od strachů, už je čas!

POSLEDNÍ ČLÁNKY

Regulace emocí je klíčová dovednost, která nás provází celým životem
Děti nepotřebují více psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů, potřebují zdravě sebevědomé rodiče! Denně se další a další děti…
Hana Mikešová
VZORCE CHOVÁNÍ A ÚSPĚCH Často se stává, že žena, když chce být úspěšná, přijme mužské principy. Usiluje…

KONTAKT

hana@hanamikesova.cz