Spirituální probuzení

Naše duše nás vždy volá k tomu, co nás prosvětluje a naplňuje radostí.

Jaké to bude, když se ráno vzbudíš a budeš se cítit dobře, budeš mít energii, tvé zdravotní potíže se zmírní či ustoupí, ty si uvědomíš nádheru svého života bez potřeby druhých lidí.

Možná už jsi zapomněl/a, jaké to bylo kdysi dřív, když jsi nebyl/a unavený/á, život tě skutečně bavil a měl/a jsi plno energie.

Spiritualita tvého života

"Nikdy nezapomínej na svou skutečnou identitu. Jsi nádhernou zářivou kosmickou hvězdnou bytostí, jež se vydala na zkoušku ohněm." 

-- Deepak Chopra

Mezi mé hlavní dary patří i LÁSKA a ENERGETICKÉ LÉČENÍ, to jsem si přinesla z minulých životů.

Dar léčení ve mně probudil už ve 28 letech jistý léčitel, který mě učil základy, vedl krůček po krůčku, ukazoval, co vše je možné. Vzhledem k tomu, že jsem zhruba rok před tím prošla "Zlatou myslí", kde jsem pochopila, že mysl a duše je víc, než jen slovo, jsem byla připravená se učit.

Mnoho let jsem dané umění využívala pro sebe a svou rodinu, uměla jsem uspat dceru dotykem na čelo. Jednoho dne si mě přitáhly i další lidé, kteří potřebovali pomoc a uzdravení či zlepšení svého rozpoložení.

Jsem tu pro vás v roli průvodce ve vašich nesnadných dnech, naučíme se různé rituály, vyčistíme energetické pole, aktivujeme a ladíme energetický systém, čistíme do hloubky bloky i traumata. Dovolujeme tělu se uzdravit tím, že mu nebudeme překážet svými přesvědčeními a obavami, nastavíme mindset na zdraví.

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizely úzkosti, mám plno energie, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Reference

Byly chvíle, kdy jsem nchápala, co se to se mnou děje. Často mě pálily dlaně, měla jsem horké ruce a dokonce jsem se obávala, že v nich mám zánět, mazala je tinkturou a spala s rukama nad hlavou. Až si mě vzala do péče Hanka a srovnala mi energetický systém, ukázala, co dělat s energií, která mi neřízeně cestovala tělem tak, aby mi to pomohlo. Dnes už vím, co s tím.
Klára
Coby introvert se nerada svěřuji druhým lidem, jsem ráda, že mě Hanka naučila péči o vnitřní krajinu a tak si mohu dělat sama sobě terapeuta. Také bylo vždy úžasné, když jsem se mohla dívat na lidi, vidět jejich světelné pole a tím pádem poznat, zda jsou dobří nebo ne.
Lucie

Zamiluj se do svého života

Pokud máš pocit, že jsi jiný/á, citlivý/á, nebo prostě jen, že nepatříš do tohoto světa, jsi tu správně. Případně máš různé dlouho táhnoucí se potíže. 

Ukážu Ti, jak si čistit své energetické pole, zaktivuji Ti energetický systém a naučím tě se harmonizovat, otevřít se lásce a napojovat na Zdroj, díky čemuž si budeš umět pouštět své soukromé Vesmírné léčení.

Klienti často chodí ve chvíli, kdy jsou ve složité situaci, přitom chtějí a potřebují fungovat pro sebe i rodinu. Může to být v období dlouhotrvající únavy, úzkosti nebo deprese, či zhoršeném zdravotním stavu.

Vedu je zpět do svého středu, učím je opatrně postupně otevírat své srdce tak, aby se cítili bezpečně, napojuji je na Zdroj, probouzím v nich lásku k sobě, sílu a chuť žít a začít se kreativně vyjadřovat. Stojím při nich a jsem jim průvodcem i oporou.

Kdy je pro Vás vhodné Spirituální probuzení

Pokud máte dlouhodobě pocit, že jste vyhořelí, prázdní, unavení. Rádi byste se do něčeho zajímavého pustili, ale nevíte do čeho. Chybí Vám energie, máte malou či žádnou sebedůvěru, chcete se zbavit lítosti nad minulostí a obav či strachů z budoucnosti.

Spirituální probuzení je 9ti týdenní program, kdy kompletně pročistíte Vaše energetické pole, propojíte se se Zdrojem, naučíte se energetické uzdravování sami sebe.

 

Strach je vibrace zranění, pomohu vám vymanit se z nízkofrekvenčních polí mentality oběti a prožívat život do větší hloubky.

Zároveň s tím se vám zvýší energie a optimismus.  Budete šťastnější.

Vrať svému životu vášeň, očisti své energetické pole, staň se kanálem světla a energie, probuď své nadšení, radost a lásku. Nastav se na štěstí a otevři dveře zázrakům.

Ceny a možnosti Spirituálního probuzení

STANDART

základní balíček

spiritualita

Součástí balíčku je

  • Vstup do členské sekce kurzu Spirituální probuzení
  • 1x konzultace se mnou
  • Uzavřená Fb skupina na podporu a sdílení
  • Meditace
  • Vizualizace
  • Pracovní listy
  • Mandaly k vybarvení
  • Napojení na světelné energetické pole

Celková hodnota balíčku je

40.190 Kč

17.990 Kč

Ahoj všichni :)

Jaké to bude v kurzu?

Budeme se učit čistit energetické pole, čakry, propojovat se Zdrojem, zvyšovat svou úroveň vědomí.
První týden bude jen o energii, jak si ji dodat, držet atd... A také o tom, jak být ve stavu flow ve chvílích, kdy to potřebujeme.
V dalších týdnech propojíme šamanské techniky, stav čirého bytí a pročišťování energetického systému tak, abyste byly schopny se dlouhodobě držet v čistém poli bytí.
Tady bych chtěla pochválit klientku, která už držela energetické pole svému kamarádovi při přezkoušení, ví, jaký je to krásný pocit, když dané věci využíváme pro sebe i pro druhé.

Těším se, už v pondělí začínáme, časová náročnost nebude velká, přece jen je to o energiích a mé podpoře
Pokud chcete víc informací, ozvěte se, ráda na vše o průběhu odpovím

Potřebujete více informacíí? Zarezervujte si hovor zdarma 15 min. se mnou. Možnost rezervace zde