Spirituální probuzení

Naše duše nás vždy volá k tomu, co nás prosvětluje a naplňuje radostí.

Vědomá cesta životem - tvé mistrovské dílo 

Spirituální probuzení je proces, kdy si začínáme uvědomovat svou duši, rozpouštět ego a rozšiřovat vědomí. Dochází k němu, když se naše duchovně-energetická těla začnou spojovat s fyzickým tělem.

Jaké to bude, když se ráno vzbudíš plná energie, budeš se cítit dobře, tvé zdravotní potíže se zmírní či zmizí, ty si uvědomíš nádheru svého života bez potřeby druhých lidí.

Možná už jsi zapomněl/a, jaké to bylo kdysi dřív, když jsi nebyl/a unavený/á, život tě skutečně bavil a měl/a jsi plno energie.

Je čas zastavit se, dýchat a ponořit se do sebe. Započít cestu návratu k sobě. 

Je čas zastavit se, dýchat a ponořit se do sebe.

Započít cestu návratu k sobě.

Uvědomit si, že jsi skvělá právě taková, jaká jsi.

Spiritualita tvého života

"Nikdy nezapomínej na svou skutečnou identitu. Jsi nádhernou zářivou kosmickou hvězdnou bytostí, jež se vydala na zkoušku ohněm." 

-- Deepak Chopra

Mezi mé hlavní dary patří i LÁSKA a ENERGETICKÉ LÉČENÍ, to jsem si přinesla z minulých životů.

Dar léčení ve mně probudil už ve 28 letech jistý léčitel, který mě učil základy, vedl krůček po krůčku, ukazoval, co vše je možné. Vzhledem k tomu, že jsem zhruba rok před tím prošla "Zlatou myslí", kde jsem pochopila, že mysl a duše je víc, než jen slovo, jsem byla připravená se učit.

Mnoho let jsem dané umění využívala pro sebe a svou rodinu, uměla jsem uspat dceru dotykem na čelo. Jednoho dne si mě přitáhly i další lidé, kteří potřebovali pomoc a uzdravení či zlepšení svého rozpoložení.

Jsem tu pro vás v roli průvodce ve vašich nesnadných dnech, naučíme se různé rituály, vyčistíme energetické pole, aktivujeme a ladíme energetický systém, čistíme do hloubky bloky i traumata. Dovolujeme tělu se uzdravit tím, že mu nebudeme překážet svými přesvědčeními a obavami, nastavíme mindset na zdraví.

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizely úzkosti, mám plno energie, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Reference

Byly chvíle, kdy jsem nchápala, co se to se mnou děje. Často mě pálily dlaně, měla jsem horké ruce a dokonce jsem se obávala, že v nich mám zánět, mazala je tinkturou a spala s rukama nad hlavou. Až si mě vzala do péče Hanka a srovnala mi energetický systém, ukázala, co dělat s energií, která mi neřízeně cestovala tělem tak, aby mi to pomohlo. Dnes už vím, co s tím.
Klára
Coby introvert se nerada svěřuji druhým lidem, jsem ráda, že mě Hanka naučila péči o vnitřní krajinu a tak si mohu dělat sama sobě terapeuta. Také bylo vždy úžasné, když jsem se mohla dívat na lidi, vidět jejich světelné pole a tím pádem poznat, zda jsou dobří nebo ne.
Lucie

Zamiluj se do svého života

Pokud máš pocit, že jsi jiný/á, citlivý/á, nebo prostě jen, že nepatříš do tohoto světa, jsi tu správně. Případně máš různé dlouho táhnoucí se potíže. 

Ukážu Ti, jak si čistit své energetické pole, zaktivuji Ti energetický systém a naučím tě se harmonizovat, otevřít se lásce a napojovat na Zdroj, díky čemuž si budeš umět pouštět své soukromé Vesmírné léčení.

Klienti často chodí ve chvíli, kdy jsou ve složité situaci, přitom chtějí a potřebují fungovat pro sebe i rodinu. Může to být v období dlouhotrvající únavy, úzkosti nebo deprese, či zhoršeném zdravotním stavu.

Vedu je zpět do svého středu, učím je opatrně postupně otevírat své srdce tak, aby se cítili bezpečně, napojuji je na Zdroj, probouzím v nich lásku k sobě, sílu a chuť žít a začít se kreativně vyjadřovat. Stojím při nich a jsem jim průvodcem i oporou.

Kdy je pro Vás vhodné Spirituální probuzení

Pokud máte dlouhodobě pocit, že jste vyhořelí, prázdní, unavení. Rádi byste se do něčeho zajímavého pustili, ale nevíte do čeho. Chybí Vám energie, máte malou či žádnou sebedůvěru, chcete se zbavit lítosti nad minulostí a obav či strachů z budoucnosti.

Spirituální probuzení je 9ti týdenní program, kdy kompletně pročistíte Vaše energetické pole, propojíte se se Zdrojem, naučíte se energetické uzdravování sami sebe.

 

Strach je vibrace zranění, pomohu vám vymanit se z nízkofrekvenčních polí mentality oběti a prožívat život do větší hloubky.

Zároveň s tím se vám zvýší energie a optimismus.  Budete šťastnější.

MODUL 1 - ENERGETICKÉ POLE

Energie a informační energetické pole

Napojování se na energetické informační pole

Čištění energetického pole

Stav Tady a Teď - přítomnost v Tobě

MODUL 2 - ČAKROVÝ SYSTÉM

Čakry - propojennost s orgány,

aktivace, čištění, harmonizace

meditace, mandaly, mantry

 

MODUL 3 - SÍLA MYSLI

Alfa hladiny

Myšlenky, slova, vizualizace

MODUL 4 - ZÁMĚR - JAK SI SPRÁVNĚ PŘÁT

Jak na záměry, na co si dát pozor

Možnosti vysílání záměrů a přijímání splněných přání

 

MODUL 5 - KVANTOVÁNÍ, kvantové opravy

Jak kvantovat vztahy, práci, zdraví, finance

Technika 2 bodů

Odstranění bloků, nevhodných programů

MODUL 6 - PÉČE O DUŠI

Co si přeeje vaše duše a jak o ni pečovat

MODUL 7 - OTEVŘENÍ POTENCIÁLU, TVÉ POSLÁNÍ

Otevření tvého plného potenciálu, propojení s tvým posláním 

MODUL 8 - PRVNÍ KROKY V PODNIKÁNÍ - ofline i online

Začni žít své poslání, přesah tvého života

MODUL 9 - ETSD - METODA ČIŠTĚNÍ NEVHODNÝCH PROGRAMŮ z dětství a minulých životů

Provedení metodou ETSD vhodnou k odstranění bloků a nevhodných programů

MODUL 10 - VĚDOMÁ MANIFESTACE

Život v plnosti a hojnosti

Vrať svému životu vášeň, očisti své energetické pole, staň se kanálem světla a energie, probuď své nadšení, radost a lásku. Nastav se na štěstí a otevři dveře zázrakům.

TRANSFORMAČNÍ PROGRAM

Vědomá cesta životem - Tvé mistrovské dílo

spiritualita

Součástí programu je

  • Vstup do členské sekce kurzu Spirituální probuzení
  • 1x konzultace se mnou
  • Uzavřená Fb skupina na podporu a sdílení
  • Videa
  • Meditace
  • Vizualizace
  • Pracovní listy
  • Mandaly k vybarvení
  • Napojení na světelné energetické pole

Celková hodnota programu je

120.000 Kč

Akční cena do 30.11. 2021

99.000 Kč

Ahoj všichni 🙂

Jaké to bude v kurzu?

Budeme se učit čistit energetické pole, čakry, propojovat se Zdrojem, zvyšovat svou úroveň vědomí.
První týden bude jen o energii, jak si ji dodat, držet atd... A také o tom, jak být ve stavu flow ve chvílích, kdy to potřebujeme.
V dalších týdnech propojíme šamanské techniky, stav čirého bytí a pročišťování energetického systému tak, abyste byly schopny se dlouhodobě držet v čistém poli bytí.
Tady bych chtěla pochválit klientku, která už držela energetické pole svému kamarádovi při přezkoušení, ví, jaký je to krásný pocit, když dané věci využíváme pro sebe i pro druhé.

Těším se, už v pondělí začínáme, časová náročnost nebude velká, přece jen je to o energiích a mé podpoře
Pokud chcete víc informací, ozvěte se, ráda na vše o průběhu odpovím

Potřebujete více informacíí? Zarezervujte si hovor zdarma 15 min. se mnou. Možnost rezervace zde