Akademie VĚDOMÁ DÍVKA

spiritualita a osobní rozvoj

Naše duše nás vždy volá k tomu, co nás prosvětluje a naplňuje radostí.

Jaké to bude, když se ráno vzbudíš, budeš se cítit skvěle, plná energii a chuti se do něčeho pustit?

Zjistíš, jaké máš skutečné schopnosti a dovednosti, při jakých činnostech ti to plyne, kterým talentům se věnovat  a jakým směrem se dát. Aktivuješ svůj potenciál.

Zamiluješ se do sebe, svého těla, svého života.

Možná už jsi zapomněla, jaké to bylo kdysi dřív, když jsi byla malá a snila jsi o kouzelném životě, který tě čeká.

Pojď si se mnou tvořit mapu svého života, své cesty, své sebe-vědomí, svou sebe-hodnotu. Hledat tajemství  7eS...

Spiritualita tvého života

Mezi mé hlavní dary patří LÁSKA a ENERGETICKÉ LÉČENÍ, to jsem si přinesla v tomto zrození.

Dar léčení se probudil v mých 28 letech. Byly roky, kdy jsem ho využívala a roky, kdy ne. Naplno jsem se k němu vrátila před 10 lety a od té doby si s tím hraju, tvořím si život, o jakém jsem snila coby dítě. Naučila jsem se žít přítomným okamžikem, naslouchat a nechat se vést svou intuicí.

Dívky milují své proměny, vrací se ke svému jádru, přestávají si myslet, že jsou divně, jiné. Naopak si začnou uvědomovat svou jedinečnost, svou hodnotu. Den ode dne se více poznávají, otevírají, přijímají.

Jsem tu pro vás v roli průvodce ve vašich nesnadných dnech, naučíme se různé rituály, vyčistíme energetické pole, aktivujeme a ladíme energetický systém, čistíme do hloubky bloky i traumata. Dovolujeme tělu se uzdravit tím, že mu nebudeme překážet svými přesvědčeními a obavami, nastavíme mindset na zdraví.

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizel pocit, že sem nepatřím, mám plno energie, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Reference

Byly chvíle, kdy jsem nchápala, co se to se mnou děje. Často mě pálily dlaně, měla jsem horké ruce a dokonce jsem se obávala, že v nich mám zánět, mazala je tinkturou a spala s rukama nad hlavou. Až si mě vzala do péče Hanka a srovnala mi energetický systém, ukázala, co dělat s energií, která mi neřízeně cestovala tělem tak, aby mi to pomohlo. Dnes už vím, co s tím.
KláraStudentka VŠ
Coby introvert se nerada svěřuji druhým lidem, jsem ráda, že mě Hanka naučila péči o vnitřní krajinu a tak si mohu dělat sama sobě terapeuta. Také bylo vždy úžasné, když jsem se mohla dívat na lidi, vidět jejich světelné pole a tím pádem poznat, zda jsou dobří nebo ne.
LucieStudentka gymnázia

Zamiluj se do svého života

Pokud máš pocit, že jsi jiná, citlivá, nebo prostě jen, že nepatříš do tohoto světa, jsi tu správně. Případně máš různé dlouho táhnoucí se potíže. 

Ukážu Ti, jak si čistit své energetické pole, zaktivuji Ti energetický systém a naučím ti se harmonizovat, otevřít se lásce a napojovat na Zdroj, díky čemuž si budeš umět pouštět své soukromé Vesmírné léčení.

Klienti často chodí ve chvíli, kdy jsou ve složité situaci, přitom chtějí a potřebují fungovat pro sebe i rodinu. Může to být v období dlouhotrvající únavy, úzkosti nebo deprese, či zhoršeném zdravotním stavu.

Vedu je zpět do svého středu, učím je opatrně postupně otevírat své srdce tak, aby se cítili bezpečně, napojuji je na Zdroj, probouzím v nich lásku k sobě, sílu a chuť žít a začít se kreativně vyjadřovat. Stojím při nich a jsem jim průvodcem i oporou.

RECENZE

"Tomu nevěřím, to by se musel stát nějaký ZÁZRAK." Tak bych asi v roce 2015 reagovala, kdyby mi někdo popsal můj současný psychický a fyzický stav v roce 2021. Před šesti lety jsem byla ne-mocný člověk. A tak jsem poznala paní Mikešovou. Točila jsem se v kruhu poruchy příjmu potravy, sebenenávisti, odporu k životu, nedůvěře v ostatní, utápěla jsem se v minulosti a strachovala z budoucnosti. Slovo přítomnost jsem ani neznala. Nevěřila jsem, že by se má situace mohla někdy změnit. Ale ona se změnila, myslím si, že každý v sobě máme alespoň malé semínko naděje a pokud nám někdo pomůže s jeho růstem, tak se časem změní v krásnou květinu. Mě se pomoci dostalo, své semínko jsem v sobě našla a začala o něj pečovat. Nyní studuji na své vysněné škole, začala jsem mít ráda sebe i své tělo, mám zdravý vztah k jídlu a těším se ze života. Za to vděčím paní Mikešové, která mě již 6 let provází při konzultacích a kurzech. Děkuji!

J.D., studentka VŠ, 3. ročník

Pro koho je vhodná Akademie Vědomá dívka

Pokud máte dceru, která je citlivá a vnímavá, občas si připadá divná, jiná, nezvládá své emoce nebo je má zavřené, je ve věku 14 - 21 let.

Chce umět věci, které se ve škole neučí, znát tajemství života.

Naučit se sebe-lásce, posílit sebe-hodnotu a sebe-vědomí.

Případně se chce zbavit lítosti a pocitů viny z minulosti a strachů a obav z budoucnosti.

Porozumět a naučit se manifestovat svůj život 🙂

Akademie VĚDOMÁ DÍVKA je 6ti měsíční volnočasový program, kdy dívky zažehnou svou jiskru, naučí se čistit své energetické pole, žít přítomným okamžikem, nastavit své hranice, umět říkat Ano a Ne ve správných chvílích. Zlepší si komunikaci, poznají, proč se vlastně učit, že to není jen o škole a známkách, ale zdroj vědomostí a rozvoje.

 

RECENZE

Bylo mi čerstvých 16 let, když jsem začala chodit k paní Mikešové…

Byla jsem teenager, nechápala jsem své okolí, ono nechápalo mě, a ještě ke všemu jsem nechápala ani sebe. Děly si mi věci, které se ostatním nestávaly. Stalo se Vám někdy, že by na Vás někdo v noci mluvil, že by za Vámi někdo šel, když jdete na autobus?

 Mně ano, většinu nocí jsem nespala, nebo jsem se snažila usnout při rozsvíceném světle. Vstávala jsem brzy ráno a můj strach vyvrcholil tím, že jsem se ve svém věku nebyla schopná vypravit do školy – moje ráno tedy začínalo tím, že jsem vstala a dokud jsem byla v pokoji, tak dobrý, když jsem opustila pokoj, tak jsem bleskovou rychlostí seběhla schody k ložnici, kde jsem čekala, než vyleze táta, dojde se mnou dolů a počká než půjdu na autobus. Takto se mnou vstával rok.

To stále nebylo všechno, nesnášela jsem se, nechápala jsem, co dělám špatně, nikomu neubližuju, na nikoho nejsem zlá… tak proč kolem sebe nemám správné lidi? Schovávala jsem se za kde co… Roky šikany se mnou udělaly své, změnila jsem školu a byla jsem rozhodnutá, že tady mě nikdo šikanovat nebude.

Tím začalo mé metalové období, poslouchala jsem hodně tvrdou hudbu, nosila jsem jedině černé oblečení, ostny na rukou, na pásku a řetězy do půlky stehen. Nikdo nevěděl, co ode mě čekat. No jo, ale když nikdo nevěděl, co si myslím, co cítím (jestli vůbec něco) a co udělám, jak bych s někým mohla opravdově kamarádit a on se mnou, jak bych s někým mohla opravdově chodit…? 

Takhle to začalo, v takovém rozkladu jsem přišla k paní Mikešové... Začaly jsme pracovat, vždy jsem byla nakloněná alternativním a nestandartním způsobům. Věřila jsem v minulé životy, energie, v ty věci, které Vás ve škole nenaučí…

Po několika regresních terapiích jsem začala sama vstávat a chodit normálně na bus. Nebylo se už čeho bát, byli pryč, nikdo na mě v noci nemluvil, nikdo za mnou nechodil…

Můj postoj ke schovávání se, řetězům a ostnatým páskům se také změnil, pochopila jsem, že toto opravdu nebude cesta. Moje hra na schovávanou samozřejmě ničemu neprospěla – šikana začala nanovo. Pochopila jsem, že dokud se nezačnu mít ráda a nepostavím se za sebe, tak bude úplně jedno, kolikrát vyměním kolektiv, vždycky se někdo najde. Nejde totiž o ostatní, ale o to, co mám ve své energii, a v mé byl strach, úzkost, zmatení… Sebevědomí nikde, sebeláska nikde, natož láska k ostatním…

Něco se musí změnit, ale co… Ano, vzala jsem to hodně netradičně… Protože jeden z mých problémů bylo polévání vodou od spolužáků, dostala jsem nabídku, nechají toho, když si pro vysvědčení přijdu v plavkách. Přišla jsem si, jak když jsem dostala facku. To přeci nemůžu udělat… Nakonec jsem se rozhodla, že když už tak už… Začaly jsme pracovat na změně mé energie, do vysvědčení chybělo pár dní… Když nastal den D, tak jsem do poslední chvíle nevěděla, jestli to udělám. Nakonec jsem ze sebe zároveň s šaty sundala všechny svoje masky, strachy, všechno, co nepotřebuju.

 Postavila jsem se za sebe, v plavkách, plná sebevědomí a odvahy jsem si z poslední lavice šla pro vysvědčení. Tímto dnem skončila moje šikana, můj strach… Byla jsem to já, autentická, sebevědomá, začala jsem se mít ráda. Bez strachu, že zůstanu sama, že mě někdo bude šikanovat… Později jsem ještě dostala několik lekcí, ale žádná už mě nesrazila k zemi.

Dnes je mi 19 let, letos maturuju a hlásím se na vysokou školu. Ještě pořád dostávám lekce, a ještě jich hodně bude, ale dneska už nejsem v rozkladu. Naopak naučila jsem se meditovat, napojit se na vyšší já, normálně usínat, mít se ráda, mít ráda a respektovat své okolí, milovat a být milována, naladit se na štěstí, dosáhnout věcí, které chci, přijmou věci, které nemůžu změnit… Dneska už mám hezké vztahy se svou rodinou, mám svých pár přátel, kterých si vážím. Snažím se naplnit své cíle a opravdu se daří. Životní zkoušky už dneska beru jako zkoušky, které mi mají něco dát, ne jako: „Ty vole, proč zrovna já?“.

Ano, zůstaly mi mé ambice, vysoké nároky, drzost, nespoutanost, originalita a jedinečnost… Ale dnes už v kladném slova smyslu…

Za to, kde dneska jsem vděčím paní Mikešové… Neumím si představit, kde bych byla, kdybych jí tenkrát nenapsala mail, kdyby mi neukázala, co a jak můžu změnit a kam se můžu dostat. Kdyby mi někdo řekl, že dneska budu přemýšlet, tak jak přemýšlím a budu se k věcem stavět. A to ještě pořád nejsem na konci své cesty. 😊

A.C., od 2021 studentka VŠ

Cena Akademie Vědomá dívka

4 měsíční online program

HODNOTA PROGRAMU - nevyčíslitelná 🙂

běžná cena 35.000 Kč

akční cena 26.000 Kč

akční cena právě teď při objednání do 30.9.2021

18.000 Kč  (možnost splátek)

začínáme společně v listopadu 2021

přes aplikaci Zoom + členská sekce webu www.vedomadivka.cz

omezený počet míst

"Přecházíte z místnosti do místnosti, hledáte diamantový náhrdelník. Ten, který již máte celou dobu na krku" -- Rúmí

Vrať svému životu vášeň, očisti své energetické pole, staň se kanálem světla a energie, probuď své nadšení, radost a lásku. Nastav se na štěstí a otevři dveře zázrakům.

Potřebujete více informacíí? Zarezervujte si hovor zdarma 20min. se mnou. Možnost rezervace zde

RECENZE

při písemných maturitách - ...Cítím se dobře, podařilo se mi udržet ve flowe…akorát když jsem vyšla ven, tak na mě docela padnul stres.. Teď jsem zrovna šla načerpat energii do přírody a modlím se aby to dopadlo dobře.

 o pár dnů později ...

Dobrý den, chci vám neskutečně moc poděkovat za podporu a čas Jste pro mě výjimečný člověk, který mi vždy byl schopen poradit.

K.L.  čerstvý maturant, studentka VŠ

RECENZE

... se mám skvěle..Čeština i angličtina mi jdou, učím se to každý den a konečně si připadám trochu víc sebevědomější.. Nicméně mám teď naprosto krásný vztah se svým taťkou, často si povídáme...což se nikdy nestávalo, mám z toho neskutečnou radost a taky to je dost uklidňující.

L. původně nefunkční vztah s otcem