Dej mi své dítě,

nebo se doma zblázní(š)

Neee, stačí, když ho přizveš k našemu programu mindfulness 

✨⭐️😍

3 týdenní online program pro rodiče a teenagery 10 - 21 let, nebo bez rodičů pro věčně mladé duše

SÍLA MYSLI pro TEENAGERY

3 kroky k vnitřnímu klidu

a vnější radosti

Základní obsah - psychohygiena 

Síla mysli, stav tady a teď, flow, vnímání a další hravé a příjemné úkoly po dobu 3 týdnů, svět mindfulness

Máte pocit, že už to nemůže být horší?

Nechci vás strašit, ale může. Dětem dochází trpělivost, rozjíždí se jim smutky i strachy. Začínají se bát tmy, nemohou usnout, špatně spí, mají strach o život svých blízkých. Zhoršuje se jim pozornost a soustředění. Rozjíždějí se jim deprese a úzkosti. Jsou vzteklé a samy nevědí proč a už vůbec ne, co s tím mohou dělat.

 

Připravila jsem okamžitou pomoc dětem, které jsou dlouhodobě doma. Kdo má doma teenagera, dobře ví, o čem mluvím.

Spouštím program pro děti od 12 let výše, víceméně 2. stupeň ZŠ a SŠ, vezmu si je na 3 týdny do péče, vytvořím pro ně energetické pole a budu je učit se napojovat na sebe, intuici, léčivou energii, meditovat, zažívat stav flow. Kdo mě zná, ví, že mám ráda hravou formu, takže vše připravím tak, aby to děti bavilo.

Co pro ně bude přínosem? Když už jsou doma, mohou se naučit věci, které se ve škole neučí a běžně na ně není čas. Poznat samy sebe, zlepšit svou sebeúctu a také se naučit správně vizualizaci, meditaci, jak se dostat do stavu Flow, práce s emocema a s pamětí. Jak si zpříjemnit život, vrátit si radost a těšit se na vše, co přijde. 

V čem 3 týdenní program mindfulness pomůže teenagerovi?

 • Zvýší psychickou pohodu
 • Zlepší pozornost a soustředění
 • Ovládne svůj stres
 • Zvýší emoční inteligenci
 • Naladí se na pocit štěstí
 • Převezme zodpovědnost
Dobrý večer paní Mikešová, jsem moc ráda, že jsem Vás poznala a mohla začít vnímat problémy syna z jiného úhlu. I když se on sám nechce aktivně zapojovat, mě konzultace nasměrovala, jak doma udržovat pozitivní energii v současné neobvyklé době a pochopit problémy Honzíka. Syn začal o svých problémech otevřeně mluvit a pomalu se přidává k "dobré náladě". Ještě nemáme vyhráno, ale s Vašimi radami víme, jak na to. Moc mě to baví a těším se na další "setkání" Stáňa.
Stáňa, syn 13 let
Naučila jsem se zklidňovat a být příjemná a ne držkatá. Také jsem se naučila otevřít svoje srdce.
Studentka SŠ, 1. ročník
Hana Mikešová
Naučil jsem se pracovat se svou myslí . Moc děkuju.
Honza 7.tř. ZŠ
Meditace

Kurzem děti provede

Hana Mikešová

Již 29 let se věnuji osobnímu rozvoji, práci s myslí i tělem, meditacím. Přes 10 let provázím děti terapiemi a pořádám pro ně kurzy, kde se učí meditovat, spojit se s intuicí, dostat se do stavu flow. Zároveň si zlepšují soustředění a lépe rozumí svým emocím. Vědí, co dělat, když je začnou ovládat emoce. 

Více o mně na mém webu zde

Monika Havierníková

Již od mala jsem žila v rodině, kde meditace, práce s myslí i tělem a osobní rozvoj, byly součástí života. V 7 letech jsem přešla poprvé přes žhavé uhlí a to hned 2x. Vystudovala jsem ekonomii, pak ještě pedagickou školu pro 2. st. ZŠ a SŠ a speciální pedagogiku. Podílím se s Hanou Mikešovou (mou mamkou) na tvorbě a účasti kurzů.

Meditace
Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.
Kačka 8. tř. ZŠ

Obsahem kurzu bude

Základy meditování, provedu je krajinou mysli tak, aby porozuměly, co se v nich odehrává. Poznají, kdy za ně rozhoduje strach a kdy jsou naopak napojeny na intuici.

3týdenní hraní si a rozpoznávání svých emocí včetně několika technik na práci s nimi. 

 • Síla mysli
 • Meditace v době krize
 • Intuice nebo strach
 • Tvoje emoce
 • Stagnace nebo radost

Kurz je možno kupovat průběžne

Každý den po dobu 21 dnů přijde email s pracovním listem, co v daný den udělat s možností zapisování. Ideální bude, když si domluvíte se svou dcerou či synem čas a podíváte se na úkol spolu, doporučuji večerní rituál. 

Síla mysli
TEENS + RODIČ
1980
980 Kč
3 týdny
Denně email s výzvou na 5 - 15 minut
Checklist k odškrtávání
TEENS + RODIČ VIP
7980
5900Kč
3 týdny
Denně email s výzvou na 5 - 15 minut
Checklist k odškrtávání
2x konzulatace 60 min. (telefon, skype, Zoom)
3 x SOS 10 min. konzultace
Dobrý den. Chtěla bych vám poděkovat za strávený čas s vámi, protože mi to vážně hodně pomohlo., celkem jsem se změnila. Jsem taková víc v pohodě a nebojím se říkat názory druhým a otevřeně mluvit o tom, co si myslím 🙂 A koníka jsem nakonec dostala, jmenuje se Casco a je to velký bělouš. (Koník byl slíben za určitých podmínek změn ve známkách na vysvědčení ... pozn. Hany M.)
Týnka B. 8. tř. ZŠ
Koncem srpna 2015 jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Naučila jsem se zábavnějším způsobem se učit. To, co se naučím, si lépe pamatuji. Baví mě to. Projevilo se to i při přijímačkách na gympl. Přijali mě rovnou na obě školy, kam jsem se hlásila. Díky za to, že jsi mě naučila vnitřně se zklidnit.
Klára 9.tř. ZŠ
Během maturity v červnu 2020 mi přišlo od dcery ... A profesorka říká, že jsem balíček uvolněné energie, zatímco holky, které tu jsou se mnou, jsou balíčky nervů. Musím říct, že se fakt nenervuji. Miluji tě a děkuji ti za tvou podporu.
Hana (já) + Klára Mikešová, nyní 1. ročník VŠ
"Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během pár dnů jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený."
Tom 8.tř. ZŠ