Netypická koučka a trenérka osobního rozvoje dětí, mládeže a jejich rodičů.

Šťastná a sebevědomá matka = spokojené dítko (příp. teenager)

Čáry máry ať je z Tebe Supermamka

Napsala jsem knihu

Čáry máry ať je z Tebe supermamka

Naučte se pár nových dovedností, které Vám zpříjemní život a pomohou získat respekt dětí a teenagerů. Vybudujte si u nich důvěru a jejich touhu Vás následovat a nechat se Vámi inspirovat.

Napsala jsem e-book 

5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů

5 nejčastějších chyb, které my rodiče děláme ve vztahu se svým dítětem. Odhalte je a zlepšete důvěru mezi vámi.

Něco málo o mně

Mám ráda výzvy. Občas mi rodiče přivedou teenagera stylem: "Tady ho máte a předveďte, co umíte."

Baví mě věnovat se teenagerům, rozumím jim. Umím je otevřít pravdivému pohledu na sebe, svou rodinu, své vzdělání i na život.

Tipy z blogu

Děti nepotřebují více psychologů, psychiatrů a psychoterapeutů, potřebují zdravě sebevědomé rodiče! Denně se další a další děti…
celý článek
Hana Mikešová
VZORCE CHOVÁNÍ A ÚSPĚCH Často se stává, že žena, když chce být úspěšná, přijme mužské principy. Usiluje…
celý článek
Varianta 1: 1 denní půstKdy je vhodný? Nemáte žádnou zkušenost s půsty, trochu se bojíte, jste v…
celý článek

AKCE právě TEĎ

Reference

Koncem srpna jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Bylo to supr, ale hlavně jsem začala hned naučené techniky používat ve škole. Baví mě to.
KlárkaZŠ - 9 tř.
Krásný den, paní Mikešová. Chtěla bych Vám poděkovat za vyřešení problémů, které jsme měli v rodině s dcerou. Zamilovala se, ale postupem času podvědomě cítila, že je ze strany svého přítele manipulovaná proti své vůli i proti své rodině. Nedokázala se mu vzepřít a byla nešťastná. Návštěvami u Vás jste ji otevřela oči, pomohla znovu objevit vlastní hodnotu a tím pádem se začít správně rozhodovat. Zároveň to bylo pro dceru poučení, jak se správně chovat ve vztazích, a to nejen v partnerských, ale generačně. Kéž by měli všichni štěstí narazit při řešení osobních problémů na Vás!
Marina V.technik
Před pár měsíci byste mě našli, jak se doma užírám depresemi a nevím co dělat. Nálady se mi měnily jako na horské dráze. Když jsem zjistil, že už to sám nedám, hledal jsem pomoc. V tu dobu jsem poznal paní Mikešovou. A tak, teď místo toho abyste mě našli v depresích, byste mě spíš našli, jak sedím doma a kreslím, tvořím a plánuji budoucnost. Díky paní Mikešové za to, že jsem poznal sám sebe a to je přesně to, o co jde.
DanStudent SŠ

Kontakt

Telefon

+420 604 215 121

Email

hana.mikesova@gmail.com

Facebook

www.facebook.com