DEN 15 - úterý

Dnešní zamyšlení - Slavíme! Oslavy? Proč ne...

Odměňte se a slibte sami sobě, že to tentokrát dotáhnete do konce. Všichni mají rádi dárečky. Mohou to být malinké pozornosti. Lak na nehty, keramické sluníčko, hezká kniha. Odměna je pro nás hnacím motorem. Já se odměnila už v pátek - poseděla jsem v kavárně, dala si bylinkový čaj a mrkvový dort. Vynikající. Jelikož jsem byla sama, vytáhla jsem tužku a papír, a psala si nápady. A že jich bylo. Když otevřete svou kreativitu, začnou vás napadat úžasné jednoduché věci. Takže dnes se zastavte, pochvalte, odměňte a slibte si, že s námi budete pokračovat.

 

 

Proč se k nám přidat?

Je nějaká oblast ve vašem životě, kterou byste chtěli změnit?

  • Zhubnout, zlepšit vztahy, jíst zdravě, zlepšit fyzičku, mít více energie, být rozhodnější či akčnější nebo cokoliv jiného
  • Či z pracovní oblasti - rozeběhnout podnikání, navýšit obraty, cítit se bezpečně
  • Nechcete na to být sami?
  • Nechce se Vám do akce?
  • Bojíte se, že to nedotáhnete do konce?

Přidejte se k nám

DEN 15:

Jsme v půlce, udělejte si dnes zhodnocení. A podělte se s námi o průběh vaší výzvy dole v komentářích. Co se povedlo vám?

  • Jak meditovat pro začátečníky

    Stáhněte si ebook Jak meditovat pro začátečníky a užijte si meditaci. A pokud Vám to nepůjde přesně dle popisu, nevadí. Důležitý je Váš záměr.

Průběh mé výzvy:

Určitě jste si všimli, že jsem tu pár dní nebyla. Moje tělo, mysl i duše mi zakázaly na pár dnů jakoukoliv techniku. Těch pár dnů bez počítače mi náramně prospělo.

Co je u mě nového?

Váha - 2 kg

Energie mám na rozdávání. S chutí dotahuji do konce dlouho rozpracované projekty. Jde mi to snadno a lehce a moc si vytváření programů užívám. Nádherná práce s klienty. Doma mě baví i žehlení a vaření, takže paráda. Připravuji se na přebrání pracovních regálů s papíry, což jsem před vánoci nestihla.

Rodina? Doma pohoda a klid. Dcerky večer chodí a prosí mě, abych je provedla meditací. Manžel je příjemný. Už si všimly i dcery, že je taťka nezvykle nějak dlouho milý. Manžel přitom nemedituje, ale náš klid se na něj přenáší.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.