Úspěšná, sebevědomá a krásná 40+

Věřím, že jsi jednou z duší, která se rozhodla ukazovat druhým lidem cestu

Představ si, jaké by to bylo, kdybys celý den mohla dělat to, co tě baví, dává ti smysl a dobíjí tě energií.

Možná už jsi zapomněla, že byla doba, kdy jsi snila, kým se staneš a jak budeš žít. Že tě bude bavit práce, budeš zdravá, šťastná, mít skvělého muže, milé děti, cestovat a žít v hojnosti.

Aktivuj svůj potenciál, probuď své talenty a začni žít své sny

"Nikdy nezapomínej na svou skutečnou identitu. Jsi nádhernou zářivou kosmickou hvězdnou bytostí, jež se vydala na zkoušku ohněm." 

-- Deepak Chopra

Miluji životní výzvy, můj život přesně dle toho vypadal do té doby, než jsem si uvědomila, že to já si vše přitahuji do svého života, a že mám možnost svůj život změnit. Ráda lidem dělám průvodce v jejich nesnadných dnech, čistíme do hloubky bloky i traumata, hledáme spolu cesty a možnosti, jak z těžkých dnů ven, kterým směrem se vydat a jsem jim oporou, když potřebují podržet a povzbudit. 

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizely úzkosti, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Reference

Haničku doporučuji, pomohla mi úplně překopat svůj život, najít své sebevědomí, vyčistit strachy a přesvědčení "nejsem dost dobrá", nasměrovala mě v době mateřské k podnikání a pomohla mi uskutečnit můj sen vlastního salónu a věnovat se ženské kráse. Dodnes při mě stojí a kdykoliv se zaseknu ve svém rozvoji či jen potřebuji rychlou radu, mohu se spolehnout, že si najde čas a dodá mi odvahu, povzbudí slovy, popostrčí kupředu k úspěchu.
VandaVizážistka, fotografka, https://www.beautyvs.cz/
Když prožijete svůj život vedle člověka, který je složitý, stále něco řeší a jednoho dne zjistíte, že se jí povedlo překopat celý svůj život, uvědomíte si, že umí pomoct i vám. Tak jako já jsem se odvážila odejít ze skvěle placeného místa z logistiky v automobilovém průmyslu a rozeběhla si své podnikání. Pustila jsem se směle do výroby s drahými kameny, navázala jsem na zájmy z dětství, což mě naplňuje štěstím a radostí. A mohu si vydělávat i nyní na mateřské.
Monikahttps://madeforyou.cz/

Zamiluj se do svého života

Možná máš dobrodružnou povahu, miluješ svobodu, výzvy, zároveň potřebuješ cítit bezpečí a stabilitu, třeba je tvým darem pomáhat lidem v nesnázích, nebo chceš pomoc sobě a své rodině.

Klientům nejčastěji pomáhám ve složitých osobních či pracovních obdobích, v čase nevěr či rozvodů, problémům s dětmi či rodiči, dlouhotrvající únavě, úzkosti nebo depresi. Vedu je zpět do svého středu, učím je opatrně postupně otevírat své srdce tak, aby se cítili bezpečně, napojuji je na Zdroj, probouzím v nich lásku k sobě, sílu a chuť žít a začít se kreativně vyjadřovat. Stojím při nich a jsem jim průvodcem i oporou.

Kdy je pro Vás vhodný 6 měsíční mastermind

Mastermind Úspěšná, sebevědomá a krásná 40+ je půlroční podpůrný skupinový program, kdy se 1x týdně setkáváme online a řešíme Vaše posuny. Je pro Vás vhodný, když potřebujete něco jinak. Svůj život, vztahy, práci, podnikání či zdraví. Když cítíte, že přichází Váš čas...

Mastermind Úspěšná, sebevědomá a krásná 40+ pomáhá tam, kdy Vás přestává bavit život, případně Vám připadá občas nenaplněný. Je vhodný pro ženy, které volá jejich poslání, chuť postavit se do své síly, změnit něco v sobě, své rodině, případně i ve společnosti. 

Začínáme 3.5.2021

Zajímá tě 6 měsíční program? Zarezervuj si konzultaci zdarma se mnou, ráda Ti na vše odpovím. Rezervuj si termín zde

"Musíte opustit pohodlné místo a jít do džungle své intuice... To co objevíte, bude úžasné. Objevíte sami sebe. " -- Alan Alda

Vrať svému životu vášeň, propoj se s duší, rozsviť své světlo a začni zářit do okolí. Otevři škatulku, ve které se schováváš a je ti malá a vezmi si všechen prostor, který potřebuješ. Staň se majákem pro druhé...