V případě, že se dostanete do situace, kdy potřebujete rychle nakopnout své sebevědomí, se vám může hodit následující technika

Stáhněte si návod na rychlou akci na posílení sebevědomí a vyzkoušejte ji.

Síla mysli
Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti vztahu s dětmi, sebepoznávání a seberozvoje. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o našich zásadách zpracování osobních údajů zde. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.
0
lidí
si již stáhlo Ebook

Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email pdf posílení sebevědomí a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti sebevědomí, sebedůvěry, sebepoznávání a seberozvoje.

Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.


Když jsme byli malými dětmi, byli jsme zvídaví, odvážní, upovídaní, ničeho se nebáli a všechno chtěli prozkoumat.

Postupně jsme o svou odvahu a zvídavost přicházeli, a zároveň také o své sebevědomí. Školka, škola, rodina, práce ... 

Je čas znovu své sebevědomí začít posilovat.

Jednu techniku se naučíte právě dnes. Užijte si ji a dejte vědět, jak vám funguje. Napište na e-mail: hana@hanamikesova.cz

Staňte se opět pevnou osobností, o kterou se sami můžete opřít.