Při své práci koučky a terapeutky jsem zjistila, jak důležitá je včasná pomoc nejen ženám a mužům, ale také jejich dětem.

Denně pracuji s dospělými i s dětmi.  Ženy si často vůbec neuvědomují, jak křehká a zranitelná je psychika jejich dětí. Zatěžují je svými bolestmi, starostmi a strachy. Podceňují, jak moc to jejich potomkům zasahuje do dětství.  

Je čas to změnit, ráda Vám i Vašim dětem pomohu.

Kouč osobního rozvoje

Individuální, párové a rodinné poradenství v  životních oblastech vztahů, zdraví, seberealizace, práce a podnikání.

Dětská terapie

Specializuji se i na dětské terapie, a také pomoc pro naše ...náctileté - teenagery.

Při konzultaci s malými dětmi používám kresbu a kineziologii formou pohádky.

Regresní terapie, kineziologie

Objevte léčivou sílu svého podvědomí.

Objevte léčivou sílu minulých životů.

 

 Zkušenosti klientů

Krásný den, paní Mikešová. Chtěla bych Vám poděkovat za vyřešení problémů, které jsme měli v rodině s dcerou. Zamilovala se, ale postupem času podvědomě cítila, že je ze strany svého přítele manipulovaná proti své vůli i proti své rodině. Nedokázala se mu vzepřít a byla nešťastná. Návštěvami u Vás jste ji otevřela oči, pomohla znovu objevit vlastní hodnotu a tím pádem se začít správně rozhodovat. Zároveň to bylo pro dceru poučení, jak se správně chovat ve vztazích, a to nejen v partnerských, ale generačně. Kéž by měli všichni štěstí narazit při řešení osobních problémů na Vás!
Martina V.technik
Před 5-ti měsíci jsem byla labilní, depresemi a úzkostmi zmítaná žena, která brala prášky na zklidnění. Nyní, díky paní Mikešové, vedu zase normální, spokojený život. Udála se se mnou proměna, kterou jsem ocenila nejen já, ale i má rodina. Děkuji.
Romča. V.úřednice
Vyhledala jsem paní Mikešovou před půl rokem, kdy jsem se cítila hrozně prázdná, bez chuti do života. Již po prvním měsíci, kdy jsme spolu pracovaly, jsem se cítila mnohem lépe. Naučila mě novému, pozitivnímu myšlení a přístupu k životu. Začala jsem si mnohem víc vážit sama sebe, mít se ráda. A i okolí mě dnes už přijímá úplně jinak. Nyní se již cítím úplně skvěle, pracuji na sobě dál. A za to paní Mikešové děkuji.
Zuzka P.podnikatelka
K paní Hance Mikešové chodím již od dubna, kdy jsem začala mít vážné zdravotní problémy. K tomu se samozřejmě přidaly i problémy psychického rázu. Na konzultace jsem zpočátku jezdila každý týden, dnes mi to stačí už jen 1 x či 2 x do měsíce. Zdravotní problémy postupně mizí, i po psychické stránce se cítím mnohem lépe. Jsem vyrovnanější, klidnější i spokojenější se svým životem, který jsem hodně změnila. Více si vážím sama sebe. Chtěla bych moc poděkovat paní Mikešové za pomoc a podporu a skvělý odborný přístup.
Dana K.ekonom
Před pár měsíci byste mě našli, jak se doma užírám depresemi a nevím co dělat. Nálady se mi měnily jako na horské dráze. Když jsem zjistil, že už to sám nedám, hledal jsem pomoc. V tu dobu jsem poznal paní Mikešovou. A tak, teď místo toho abyste mě našli v depresích, byste mě spíš našli, jak sedím doma a kreslím, tvořím a plánuji budoucnost. Díky paní Mikešové za to, že jsem poznal sám sebe a to je přesně to, o co jde.
D. V.student, 17 let