Chceš žít pořád ve stresu a napětí? 

Poznej, jak zvládat své emoce, strachy a stres. 

Zklidni se, lépe komunikuj, nestůj v rohu, ale důvěřuj si.

Poznej život v plné kráse a měj kolem sebe skvělé lidi. ♥

On line KURZ

SUPERMAMKA a VĚDOMÁ DÍVKA

Léčivý vztah MATKA - DCERA

"To nejcennější, co můžeme předat našim dcerám, je naučit je věřit v sebe a milovat."

♥ Hana Mikešová

Co bych za to dala 

"Asi bych svůj život žila jinak, kdybych věřila, že mě moje matka miluje a rozumí. Nikdy dřív jsem nad tím nepřemýšlela, prostě mi přišlo, že jsou v jejím životě důležitější věci, než já."

Často se mě ptáte, jak to udělat, aby vztahy mezi vámi a dcerou byly hezké. Opravdu hezké. 

Kurz Vědomá dívka jsem vytvořila pro dcery 13 a 3/4 a 16 let a jim podobným. Tvořím ho spolu s nejstarší dcerou (pedagožkou 2. st. základní školy a střední školy) Monikou. Mimochodem, ta se už stihla i vdát.

Nechci už opakovat chyby, které jsem udělala, když jsem vychovávala ji. Neuměla jsem s ní komunikovat. Myslela jsem si, že tak, jak to chci já je správně. Až časem jsem přišla na to, že nebylo. Nerespektovala jsem její osobnost, to, že je prostě jiná. INTROVERT. Stejně, jako mí rodiče nerespektovali mou. A hodně to vidím i u svých klientek, nedělají to schválně, prostě je to nenapadne. Ale já to vidím a pomáhám jim vidět jejich dítě jinak.

U dalších dvou dcer jsem si hned v jejich dětství uvědomila, jak je každá jiná. Na jednu volám počkej, na druhou pojď. Jednu část těla mám vyvrácenou dopředu, druhou dozadu. Občas se divím, že jsem pak zvládala chodit rovně.