Skvělá rodina

17. 4. - 19. 6. 2019

5 x setkání

st  16.30 - 18.30 hod.

JSI LEPŠÍ RODIČ, NEŽ SI MYSLÍŠ!

Uzdrav sám/sama sebe krůček po krůčku, období po období.

Přijmi sama sebe, začni se mít rád/a

a nauč se komunikovat se svými dětmi tak, aby si tě vážily.

 

"Po dvou letech a čtyřech akutních operacích, kdy hrozil můj odchod z tohoto světa, jsem se zdravotních problémů zbavila jednou provždy ve chvíli, kdy jsem si vyčistila programy, které nemoci způsobovaly. Generačně. Od věků k věkům. A jako bonus jsem si začala více vážit sama sebe, což mi pomohlo zlepšit vztahy i s dětmi." Hanka

Jsi lepší rodič, než si myslíš! Objev sám/sama sebe jako milující bytost a užij si výchovu svých dětí -ať malých nebo v pubertě.


Láska, klid, mír

Každý z  nás má energetické pole, naučíme se  ním pracovat. Držet se v energii svého srdce.

Otevři své srdce, propoj mysl, duši, tělo .

Mysl, duše, tělo

Psychologická témata mě začala zajímat už v pubertě, na první mateřské dovolené jsem rozebírala s přáteli knihu od Moodyho Život po životě a řešila s nimi, zda je to opravdu možné. Od 19 do 27 let žila s jogínem, který meditoval, dělal si průplachy atd... tehdy jsem na to moc nevěřila. Poté jsem ve 27 letech prošla kurzem Zlatá mysl - aneb síla mysli a chození po žhavých uhlících.

A byl to nářez. Kamarádky mi pak vždycky říkaly, ať dávám pozor na to, co říkám, neboť se to plní. A to byl jen začátek... V období po rozvodu, kolem roku 1993, jsem chodila s léčitelem, který mě učil léčit energií. Dal mi fotku, naučil mě napojit se a poznat, co danému člověku je. A jak ho léčit. Bavilo mě to, bylo to zajímavé. Více mě však bavila má manažerská pozice ve firmě.

Po dalších 2 dětech a spoustě problémů jsem se do toho vrhla naplno a učila se, procházela různými kurzy, četla a studovala a dávala vše do praxe a najednou jsem zjistila, že jsem ušla ohromný kus cesty a že vás mám hodně co naučit. Baví mě měnit mysl, uzdravovat sebe i děti, vnímat a s lehkostí pracovat s léčivou vnitřní energií a učím to i další. 

Můj největší úspěch i poučení

Když doktoři dali po 5 letech s rakovinou mému otci dva měsíce života, aby si uspořádal své záležitosti, na kontrolu ho pozvali za půl roku. A taťka si zavolal nás tři dcery, aby domluvil podmínky odchodu z tohoto světa. Na mou otázku "Nechceš zkusit alternativní léčbu, když s tebou doktoři skončili?" neodpověděl hned, ale až za dva dny... Řekl: "Asi nemám co ztratit, tak já to zkusím... ale je mi zle, hodně zle." ... A byl tady ještě 2 roky a 5 měsíců. 

A ani Vy nemáte co ztratit... maximálně špatné mínění o sobě 🙂

 

Mohu vás inspirovat, vést vás k nalezení Vašeho sebevědomí, sebelásce a zároveň pomoci srovnat vztahy s dětmi.

Otevři své srdce, propoj mysl, duši a tělo. Přijmi sám/sama sebe a žij s radostí hezkými vztahy, které si zasloužíš.

S láskou

Hana Mikešová


Jak bude kurz SKVĚLÁ RODINA probíhat?

Ve středu 10. 4. 2019 začíná 1. setkání od 16.30 do 18.30 hodin v prostorách komunitního centra Bakov nad Jizerou, 5. května 513, Bakov nad Jizerou, 294 01

Na úvod se podíváme na náš život, nastavení a omezení, která si neseme z dětství. A jak se to prolíná do našich vztahů s dětmi. Začneme startovat naše sebevědomí a aktivovat sebelásku.

Kurz proběhne v 6 lekcích vždy ve středu od 16.30 - 18.30 hodin v těchto termínech:

10. 4., 17. 4., 22. 5., 29. 5., 12. 6. a závěrečná lekce 19. 6. 2019


Místo kurzu: 5. května 513, Bakov nad Jizerou

Jaký bude obsah kurzu Skvělá rodina

Seznámíte se s oblastmi vašeho života, které je potřeba mít v rovnováze, abyste mohli být šťastní a mít harmonickou rodinu. Věnovat se budeme i vašemu vnitřnímu dítěti a také čištění vztahů s matkou a otcem. 

Spojím Vás s duchovním srdcem, otevřeme intuici.

Během kurzu se z Vás stane příjemný rodič 🙂


Kurzovné je zdarma - tento kurz platí Komunitní centrum Bakov nad Jizerou.

Do kurzu se můžete přihlásit

Na kurzu je volných míst: Plně osazeno

Startovač Sebevědomí. Sebeláska - ne ego. Klid, mír, láska v sobě.

Hezké vztahy v rodině.


"Po dvou letech a čtyřech akutních operacích, kdy hrozil můj odchod z tohoto světa, jsem se zdravotních problémů zbavila jednou provždy ve chvíli, kdy jsem si vyčistila nevhodné programy způsobující nemoci. Generačně. Od věků k věkům. A jako bonus jsem si začala více vážit sama sebe, což mi pomohlo zlepšit vztahy i s dětmi." Hanka

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Co mi napsaly ženy z minulých kurzů

Milá Hani, děkuji. Děkuji za tento kurz. Dal mi radost, naučil mě nedělat předsudky ohledně jiných lidí, naučil mě hodně o chlapech (mém muži a synech), a hlavně - O SOBĚ. Musím teď začít makat na sobě, stříhat provazy a nenadávat si. Znovu začít meditovat a mít se stále ráda. Děkuji tam nahoru, že jsem sem přišla, i když to nebylo úplně jednoduché. Kurz Vnitřní Síla Ženy mě velmi posunul. Děkuji. Jsi sluníčko.
Eva D.
Milá Haničko, moc Ti děkuji za těchto pár večerů. Společnost Tebe a děvčat mi otevřela oči. Jsem ráda, že jsi mi pomohla se otevřít a já teď vidím spoustu dalších možností, a také to, jak důležité je opravdově milovat sebe i své děti. MTR
Vanda S.
Kurz mi dal rozšíření mé duše. Naladění na pozitivní energii, vibrace, čistotu a lásku. Moc děkuji za uvědomění sama sebe. Tímto se těším na to, co přijde. Děkuji Hani.
Milá Hanko díky, díky za příjemné chvíle strávené s Tebou a všemi ženami v kruhu. Byla to pro mne příležitost zažít něco zcela jiného, než běžně prožívám. Díky za tanec, za tvé učení, za další poznání sebe sama.
Monika M.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.
Hani, byly to pro mě krásné hodiny. Byla jsem ráda v přítomnosti žen. Ráda jsem si připomněla a znovu osahala věci, které znám, ale už je zapomněla nebo nepoužívala. Také jsem se dozvěděla nové věci, pomohla mi očista matky a otce. Vnímám, že mi čas stráven s Tebou pomohl a byl pro mě přínosný. Mám tě ráda. Děkuji, děkuji, děkuji.
Hanka R.
Mám více sebedůvěry, více chápu život a baví mě. Naučila jsi mě meditovat a otevřela jsi ve mně věci, které jsem myslela, že už nejsou a já na nich pracuji dál. Děkuji
Pája J.

Do kurzu se můžete přihlásit již jen

Volných míst na kurzu: 0

Kurzovné je pro vás zdarma. Platí ho Komunitní centrum Bakov nad Jizerou.

Místo kurzu: 5. května 513, Bakov nad Jizerou

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Máte doraz ke kurzu? Zavolejte mi na 604 215 121, ráda Vám na Vaše otázky odpovím.

Líbí se Vám kurz, zdá se Vám zajímavý, ráda byste uměla něco víc? Přihlaste se a přijďte mezi nás.