UŽ JSTE OTRÁVENÍ Z TOHO,

JAK VAŠE DĚTI NE-KOMUNIKUJÍ?

Jak jednoduchým způsobem zlepšit komunikaci,

vztahy i sebevědomí. Vaše i dětí.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

On-line kurz

"Dobrý Rodič" a "Creative Teens"

Naše děti, naše zlatíčka. Ale platí to, i když jim je 12, 13, 14, 16 a více let?

Kde jsou ty naše roztomilé bytosti, se kterými jsme se pomazlili, pohráli si s nimi a popovídali? Kde jsou ty děti, se kterými jsme strávili odpoledne venku a pak nám s radostí pomáhaly v kuchyni?

Pamatujete si, jak se nám děti svěřovaly a řešily s námi kdejakou maličkost? Jak byly sebevědomé, usměvavé, zvídavé, hravé a komunikativní?

Co se stalo, že se tolik změnily...
Dnes jim je ...náct a nejraději jsou zalezlé ve svém pokojíčku.

Stále s vašimi teenagery řeším jejich nedůvěru, strachy a obavy, stresy. Málo komunikace s rodiči. I mé děti byly kdysi takové. Dnes už nejsou.

Moje náctileté děti jsou zodpovědné, komunikativní a veselé. Mají hodně zájmů i aktivit. Jsou velice citlivé a vnímavé, takže to nemají vždy jednoduché. Neuznávají šikanu, vysmívání se a ponižování. Učí se kvůli sobě a těší je život. Vědí, co by chtěly dělat. Zároveň vědí, že mohou změnit svou cestu, pokud to sami uznají za vhodné.

Znají slova jako je respekt, úcta, láska, pokora, vděčnost.

Má 14 letá dcera se zodpovědně připravuje na přijímačky, hodně čte, maluje, hraje na klávesy a kytaru. V sobotu je schopná v šest ráno vstát a psát - píše knihu.

11 letá dcerka letos měnila školu, je už na 8letém gymnáziu. Po prvotním náporu denních testů a změně kolektivu, což se projevilo bolestmi bříška už je v pohodě.

Má nejstarší dcera už je Ing. a má po vysoké škole. Pár let pracovala, ale zjistila, že to není správný obor pro ni. Znovu začala studovat to, co ji baví, našla odvahu ukončit práci, která ji sice dobře živila, ale nebavila a začala podnikat v jiném oboru.

Mám ze svých dětí radost, protože se jim podařilo najít sami sebe. Začaly si věřit, znají své hodnoty, slabé i silné stránky. A pracují s tím, v čem jsou dobré, čímž si více věří a mají radost ze života.

A já i manžel jsme pro ně pevným bodem. Jsme pro ně jistotou, zázemím a ochranou. Jsme pro ně láskou, něhou a péčí. Inspiruji své děti, ukazuji jim, jak mohou žít, učit se, bavit se i radovat se. Jsem jejich strážným andělem.

Moduly Creative Teens:

 • 1
  Modul 1-3

Zamyšlení kdo a kde jsem
Zaměření na pocity, stres, strach, radost
Zodpovědnost, odkládání, plánování

 • 2
  Modul 4-6

Škola
Efektivní učení
Kreativita
Myšlenkové mapy
Paměťové techniky

 • 3
  Modul 7-8

Efektivní učení
Prostor, pořádek
Komunikace
Sebevědomí
Přijetí rodičů – vizualizace
Sebepřijetí

Moduly Dobrý Rodič:

 • 1
  Modul 1-3

Zamyšlení kdo a kde jsem
Uspořádání času, získávání energie
Představivost
Pocity, stres, strach, bezmoc, radost
Hranice, pravidla, důslednost

 • 2
  Modul 4-6

Komunikace s dětmi, empatie
Mozek a péče o něj
Myšlenkové mapy
Paměťové techniky

 • 3
  Modul 7-8

Sebepřijetí
Radost
Zaměření na přítomný okamžik
Pocit štěstí

Často se mě ptáte, jak právě Vy můžete pomoci svým dětem se srovnat, lépe komunikovat, více si věřit. Jak to zařídit, aby je bavila škola. Jak sama dosáhnout lepšího sebevědomí. Jak vlastně začít...

Chodí mi spousta emailů, kde se ptáte, jak Vy sama můžete pomoci svému dítěti či teenagerovi k lepší komunikaci, získat jistotu, sebeúctu a sebevědomí. Jak jsem to já udělala, že mé děti baví škola i život, ač to tak dříve nebylo.

Zda se to i Vy zvládnete naučit, i když jste normální žena a sice už třeba i malinko víte, že jisté věci fungují jinak, než Vás učili rodiče či ve škole, že po zlém s dětmi fakt nehnete, ale zatím nejste schopny to vše převést do praxe.

Co vlastně já s těmi dětmi i teenagery dělám, že když jdou ode mě ze sezení, jsou nabiti elánem a energií a věří si. Jak to, že se mnou komunikují, svěřují se mi, jsou veselí a doma ne.

Co Vy můžete udělat pro to, abyste si se svým dítkem či teenagerem rozuměla. Jaké kroky udělat, jak začít a co pak dál...


 Odpovědí na Vaše dotazy je, že jsem připravila program "Dobrý Rodič". Jednoduchý, ucelený a velmi srozumitelný 8 týdenní online program. V klidu svého domova budete moci pomalinku měnit sebe, své nejbližší.

Znovu se z Vás stane žena, která ve Vás dříme a kterou jste kdysi byla. Usměvavá, energická, sebevědomá, důvěryhodná a láskyplná matka i partnerka.

Znovu se z Vás stane muž, který ve Vás dříme a kterým jste kdysi byl. Silný, energický, rozhodný, sebevědomý, pevný a láskyplný otec a partner.


A abyste v tom nebyli sami, tak pokud máte doma teenagera - dítě od 12 let výše, je připraven program i pro něj. 

Ano, nejste v tom sami. Jsme tu s Vámi. Pomůžeme Vám s Vaším teenagerem. Odpovědí je program "Creative Teens."

Co získáte?

V prosinci 2015 startuje 8 týdenní vzdělávací on-line kurz s názvem Dobrý Rodič,  ve kterém Vás naučím krůček po krůčku svou funkční strategii, díky které se mně osobně povedlo změnit sebe, své 3 děti a další desítky dětí, které mi rodiče přivedly (a stále přivádí), abych jim pomohla.

Chci Vám ušetřit čas a pomoci Vám i Vašim  teenagerům změnit přístup k sobě a celkově zlepšit rodinné vztahy, tudíž Vám s teenagery pomohu. 

Spolu s programem pro rodiče spouštíme v prosinci 8 týdenní vzdělávací on-line kurz pro teenagery s názvem Creative Teens. V tomto kurzu povedu Vaše děti stejným způsobem, jako pracuji se svými dětmi či klienty osobně.

V kurzu budu Vás i Vaše děti učit mimo lepší sebevědomí, vztah k sobě i rodičům a dále také to, jak se efektivně učit, myšlenkové mapy a paměťové techniky. Chci motivovat a udržet u učení své i Vaše děti až do vysvědčení. 

Musím vám napsat, jsem dnes na sebe pyšná, je pátek a já jsem doma s našima a nikde nepařím. A je mi s nima dobře!
Z.P.studentka SŠ
Víte co nechápu? Vždycky když jdu od vás, tak mám takový energie a pozitivní náladu. Moc děkuju 🙂
V.S.studentka SŠ

Nemusíte se vůbec bát, že byste něco nezvládly. Naopak budete překvapené, jak jednoduše, rychle a snadno se naučíte pomoci svým dětem i sobě. Jak spokojené začnou Vaše rodiny být.

Těším se na online kurz s Vámi 🙂

Vždy to takové mezi námi nebylo. Rozhodla jsem se pro změnu. Mým cílem byla šťastná a spokojená rodina. Ušla jsem kus cesty, prošla mnoha semináři, nakoupila a přečetla mnoho knih. Hledala jsem co nejúčinnější a nejrychlejší metody. Stálo mě to statisíce korun a několik let mého života.

Dnes umím uzdravovat své děti (angína - 1 den, hojit rány - několik minut, někdy i déle), dcerky baví studovat, vědí, že chtějí být úspěšné.

Mé děti už nejsou závislé na počítačích a mobilech (dříve byly), neupadají do depresí. Mají rády knihy, hry, tvoří a vymýšlí. Hodně se smějí. Mají radost ze života.

Já pracuji jako konzultant pro rodiny, rodiče mi vodí děti, chodí ke mně hodně teenagerů, abych je srovnala, pomohla jim k lepšímu sebevědomí, abych jim pomohla celkově. A já tuto práci miluji, naplňuje mě a spolu s rodiči máme skvělé výsledky.

Věřím, že s několika z Vás se setkám osobně a budeme si společně užívat a smát se tomu, jaké to bylo, než jsme se znovu staly sami sebou, spojily se se svou duší a znovu začaly své teenagery milovat stejně, jako když byly ročními dětmi.

A budeme společně sdílet radost a štěstí z úspěchů našich i našich dětí a teenagerů.

Dobrý Rodič
2990 Kč
8 týdenní kurz pro rodiče
Obsahuje:
Videa
Pracovní PDF sešity
Creative Teens
2990 Kč
8 týdenní kurz pro teenagery
Obsahuje
Videa
PDF pracovní sešity
Opravdu se Ti podařilo to, co mne ne, namotivovat ho k učení. Jsi borec!
V.M.student SŠ
Hani, opravdu ti moc děkuji, že jsi mi zabránila udělat další blbost. Když na to koukám dnes, vidím, jak moc jsem se ponižovala. Už mi je líp. Díky moc.
E.F.matka 3 dětí
Nevím, jak to děláte, ale už po 5 minutách rozhovoru s vámi po telefonu se cítím o hodně líp. Už se zase s chutí učím.
P.S.studentak SŠ

Co koupí produktu získáte?

 • Online kurz Dobrý Rodič
  8 týdenní kurz, kde Vás povedu krůček po krůčku ke zlepšení vztahu k sobě i dětem a naučím Vás, jak s dětmi komunikovat tak, aby Vás poslouchali. Dále budeme společně pracovat na zlepšení Vaší paměti a na rozvoji Vaší kreativity.
 • On line kurz Creative Teens
  8 týdenní kurz, kde Vaše teenagery povedu krůček po krůčku ke zlepšení vztahu k sobě i rodičům a naučím je, jak s rodiči komunikovat tak, aby jim naslouchali. I s nimi budeme společně pracovat na změně přístupu k učení a ke škole.
 • Co v kurzech najdete?
  Efektivní učení - myšlenkové mapy, paměťové techniky, hodnoty, priority, vlastnosti, smysl života a další zajímavé moduly.
... dcera to dnes ráno zvládla skvěle. Je ještě trochu smutná, ale nic ji nebolelo, neplakala a ani jednou neřekla, že do školy nechce. Včera i dobře jedla. Léky na zklidnění jsem jí nakonec nedala. Děláme často "chlupáčka" a zklidňujeme dýchání, jak jste nás naučila. Moc děkujeme, že nám pomáháte.
M.R.1. tř.
... tento můj stav už musí skončit, už nechci trpět... Chci zase žít a smát se. Beze strachu, že přijde další rána... Díky za podporu. Mám Vás moc ráda a těším se na další sezení. Musím začít žít, už kvůli dětem...
B.C.matka 2 dětí
Dobrý den, děkuju za pomoc, ve škole vše vyřešeno. Sedím s kamarádkou ve druhé lavici. A zařídili jsme si to sami!!!
B.A.8. tř.

Odpovědi na Vaše dotazy

Na Vaše dotazy odpovídá Ing. Monika Hušková, asistentka a koordinátorka projektu

Co přesně znamená slovo „online" kurz?

Online vzdělávací program znamená, že Vám pošleme přístup do členské sekce Vámi zakoupeného kurzu. Postupně tu naleznete jednotlivé kroky a to buď ve formě videa či textu. Zároveň v každém kroku bude pracovní sešit se zajímavými úkoly.

Výhodou tohoto kurzu je, že zkušená koučka a trenérka teenagerů Hana Mikešová Vám předá své znalosti, zkušenosti i fígle. Na její videa se můžete dívat z pohodlí svého domova, nic důležitého Vám tudíž neunikne. Zároveň pokud pro Vás bude nějaký krok či úkol zajímavý, můžete si ho kdykoliv pustit znovu či se k němu vracet. 

Kolik času se budu muset kurzu věnovat?

10 - 20 minut denně. 2x týdně bude přidáno video do modulu. Pak záleží na Vás, zda si uděláte rovnou hodinku čas, nebo zda denně budete dělat část. 

Mám 10 letého syna, jaký program je pro nás vhodný?

Kurz Dobrý Rodič je vytvořen pro rodiče teenagerů a úkoly a pracovní listy tomu odpovídají. Zároveň kurz Creative Teens je určen pro děti od 12 let. V současné době pro Vás ani jeden z kurzů není ten správný. Sledujte nás, brzy bude připraven program pro rodiče s menšími dětmi.

Proč je Creative Teens až od 12 let?

Program je vytvořen na základě soukromé praxe p. Mikešové a zkušeností s teenagery . Zároveň je koncipován tak, aby jej děti byly schopny sami zvládnout a pochopit. Vychází ze studie známých psychologů jako je Erik Homburger Erikson, který věk puberty a adolescence stanovil pro věk 12 až 20 let či Jeana Piageta, který tento věk označoval jako Stádium Formálních operací. Dítě je v tomto věku schopno abstraktně myslet, systematicky uvažovat a vytvářet hypotézy.  

Mám 14 letou dceru, jaký program mám zakoupit?

Doporučuji Vám naši zvýhodněnou nabídku Dobrý Rodič Tým, kde jsou v ceně oba programy - Dobrý Rodič a Creative Teens. Pokud se nepotřebujete se svým dítětem více skamarádit a více ho pochopit a přitom si i zlepšit svou paměť, tak jen Creative Teens.  

Mám 18 letého syna a 13letou dceru, musím zakoupi dva programy pro každé dítě zvlášť?

Ne, pokud Vašim dětem nebude vadit, že budou mít se sourozencem stejný přístup či že uvidí jeho některé odpovědi v online programu, stačí Vám zakoupit pouze jeden program Dobrý Rodič a jeden program Creative Teens. Doporučujeme Dobrý rodič Tým.

Mohu do programu i s manželem nebo je pouze pro matky?

Program je vytvořen jak pro otce tak pro matky. Pro vstup do programu s manželem Vám bude stačit koupit pouze jeden program Dobrý Rodič.

Když si programy dnes objednám, do kdy je musím zaplatit?

Splatnost faktury, kterou Vám po Vaší objednávce vystavíme je 7 dní. Kurz můžete zaplatit online přes platební bránu GOPAY nebo převodem do data uvedeného na faktuře. Na zaplacení programu máte tedy 1 týden od objednání. Přístup do kurzu dostane až po zaplacení, proto Vám doporučuji zaplatit co nejdříve.

Zároveň jsme umožnili možnost rozložit platbu do dvou splátek, aby tak byl kurz dostupný pro všechny.

Jsem muž a vychovávám sám 16 letou dceru, je tento program vhodný i pro nás?

Samozřejmě, tento program je vhodný jak pro Vás, tak Vaši dceru. Doporučuji Vám naši výhodnou nabídku on line kurz Dobrý rodič Tým, kde jsou oba programy Dobrý Rodič a Creative Teens.

Co když zjistím, že se mi program nelíbí, že pro mě není vhodný?

Záleží nám na Vaší spokojenosti, a proto Vám nabízíme 30 denní garanci vrácení peněz od startu programu. Když zjistíte, že program není pro Vá,s bez dotazů Vám vrátíme peníze v plné výši.

Zaručí mi program, že můj 15 letý syn přestane být drzý, přestane mi dělat naschvály a začne se učit?

V programu Dobrý Rodič od nás dostanete návod na zlepšení vašeho vztahu k vašemu dítěti i sama k sobě. Zároveň v programu Creative Teens obdrží Váš syn „manuál" ke své povaze a osobnosti. Záleží ale na Vás a Vašem synovi, jestli jednotlivé kroky uděláte a v jaké kvalitě.

Dostanete od nás návody, tipy a rady, aby se zlepšil Váš vztah i synův přístup k Vám a ke škole. Zároveň budete mít možnost, se nás na cokoliv zeptat, či se s námi poradit a nebo se připojit do diskuze k ostatním matkám. Vše máte ale stále pouze ve svých rukách.

Po celou dobu kurzu se vám i vašim dětem bude plně věnovat paní Hana Mikešová, součástí kurzů budou i nahrávky na vizualizace hezkých vztahů.

Máte nějakou další otázku či potřebujete něco ujasnit? Můžete se mě zeptat emailem na info @hanamikesova.cz

Krásný den, paní Mikešová. Chtěla bych Vám poděkovat za vyřešení problémů, které jsme měli v rodině s dcerou. Zamilovala se, ale postupem času podvědomě cítila, že je ze strany svého přítele manipulovaná proti své vůli i proti své rodině. Nedokázala se mu vzepřít a byla nešťastná. Návštěvami u Vás jste ji otevřela oči, pomohla znovu objevit vlastní hodnotu a tím pádem se začít správně rozhodovat. Zároveň to bylo pro dceru poučení, jak se správně chovat ve vztazích, a to nejen v partnerských, ale i generačně. Kéž by měli všichni štěstí narazit při řešení osobních problémů na Vás!
M.V.matka 2 dětí o své studentce SŠ