Lázně pro tvou duši a mysl

Naše duše nás vždy volá k tomu, co nás prosvětluje a naplňuje radostí.

Jaké to bude, když se ráno vzbudíš, protáhneš se a uvědomíš si, že se máš ráda a jsi ráda na světě?

 

Zároveň se budeš cítit dobře, plná energie a chuti do nového dne s radostí 🙂

Možná už jsi zapomněl/a, jaké to bylo kdysi dřív, když jsi měla kolem sebe lidi, kteří ti naslouchali, byla jsi důležitá pro sebe i druhé a cítila jsi se šťastná.

Možná se právě teď cítíš sama nebo jsi už unavená péčí o druhé a tvá duše, tělo i mysl křičí vyčerpáním a potřebou zastavit a pečovat alespoň jeden den o sebe. 

JEDEN DEN PÉČE JEN O SEBE. TO SI ZASLOUŽÍŠ ❤️

Potřebuješ víc než den péče o sebe? Chceš zlepšit svůj vztah s dítětem,  malým, v pubertě či dospělými?

Pak jsou pro Vás vhodné Lázně pro duši a mysl, matka a dítě, kdy s seboumůžete vzít i dítě od 8 let, teenagera či dospělé.

JEDEN DEN PÉČE O SEBE a ZLEPŠENÍ VZTAHU s dítětem

LÁZNĚ PRO DUŠI a MYSL

Den péče o sebe
Osobní mentoring, Setkání se svou duší - zážitkové, Tvorba záměru, Propjení se živly - rituál, Meditace, ukotvení a rozloučení

LÁZNĚ PRO DUŠI a MYSL, MATKA a DÍTĚ

Den péče o sebe a zlepšení vztahu s dítětem
Osobní mentoring, Setkání se svou duší - zážitkové, Tvorba záměru, Propojení se živly - rituál, Rituál odpuštění a uzdravení vztahu, Meditace, ukotvení, rozloučení

Spiritualita tvého života

"Nikdy nezapomínej na svou skutečnou identitu. Jsi nádhernou zářivou kosmickou hvězdnou bytostí, jež se vydala na zkoušku ohněm." 

-- Deepak Chopra

Mezi mé hlavní dary patří i LÁSKA a ENERGETICKÉ LÉČENÍ, to jsem si přinesla z minulých životů.

Dar léčení ve mně probudil už ve 28 letech jistý léčitel, který mě učil základy, vedl krůček po krůčku, ukazoval, co vše je možné. Vzhledem k tomu, že jsem zhruba rok před tím prošla "Zlatou myslí", kde jsem pochopila, že mysl a duše je víc, než jen slovo, jsem byla připravená se učit.

Mnoho let jsem dané umění využívala pro sebe a svou rodinu, uměla jsem uspat dceru dotykem na čelo. Jednoho dne si mě přitáhly i další lidé, kteří potřebovali pomoc a uzdravení či zlepšení svého rozpoložení.

Jsem tu pro vás v roli průvodce ve vašich nesnadných dnech, naučíme se různé rituály, vyčistíme energetické pole, aktivujeme a ladíme energetický systém, čistíme do hloubky bloky i traumata. Dovolujeme tělu se uzdravit tím, že mu nebudeme překážet svými přesvědčeními a obavami, nastavíme mindset na zdraví.

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizely úzkosti, mám plno energie, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Reference

"Byly chvíle, kdy jsem nechápala, co se to se mnou děje. Často mě pálily dlaně, měla jsem horké ruce a dokonce jsem se obávala, že v nich mám zánět, mazala je tinkturou a spala s rukama nad hlavou. Až si mě vzala do péče Hanka a srovnala mi energetický systém, ukázala, co dělat s energií, která mi neřízeně cestovala tělem tak, aby mi to pomohlo. Dnes už vím, co s tím. "
Klára
"Coby introvert se nerada svěřuji druhým lidem, jsem ráda, že mě Hanka naučila péči o vnitřní krajinu a tak si mohu dělat sama sobě terapeuta. Také bylo vždy úžasné, když jsem se mohla dívat na lidi, vidět jejich světelné pole a tím pádem poznat, zda jsou dobří nebo ne."
Lucie

Osobní setkání Lázně pro duši a mysl

 Osobní jednodenní setkání v délce cca 5 hodin

Cena 13.500 Kč 

 3x jednodenní setkání, časově dle vašich požadavků

Cena 29.000 Kč

 

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Občas se stane, že váš vnější svět není v souladu s vnitřním světem. Jste pak vychýleni z přirozeného proudu Vesmíru. Je čas péče pro vaši duši.

Těším se na Vás 🙂 Hana Ethea

Vrať svému životu vášeň, očisti své energetické pole, staň se kanálem světla a energie, probuď své nadšení, radost a lásku. Nastav se na štěstí a otevři dveře zázrakům.

Potřebujete více informacíí? Zarezervujte si hovor zdarma 15 min. se mnou. Možnost rezervace zde

ONLINE LÁZNĚ PRO DUŠI

Energetické opečování duše

60 minut přes telefon nebo messenger

Cena 3500 Kč