JAK SI ZLEPŠIT ZRAK A VIDĚNÍ - Kurz živě

Jednodenní intenzivní workshop je zaměřen na jednu z nejdůležitějších oblastí našeho života - na náš zrak.

Zhoršuje se vám v posledních letech zrak? Nebo máte doma teenagera, který je na tom podobně?

  • mžouráte do počítače či na tabuli
  • zhoršuje se vám zrak
  • nosíte brýle
  • máte jiný problém s očima

"Dobrý den, milá Haničko, chtěla bych Vám moc poděkovat za Váš kurz "Jak si zlepšit zrak a vidění." Limituji k 50ce, a tak jsem se asi podobně jako většina mých známých v tomto věku začala setkávat se situacemi, kdy jsem musela stále častěji hledat a nasazovat ty otravné brýle :-(. Téma Jak si zlepšit zrak mě proto ihned oslovilo. Sobotní kurz mě nadchl, ale bohužel utekl jako voda a bylo jen na mně, zda si na relaxace a posilování oči najdu čas. To bylo to nejtěžší... Znovu jsem si pročetla podklady, které jste nám na kurzu rozdala a vybrala si CÍL 20 DNÍ uzdravení zraku a takové tipy na cvičení a relaxace, které mohu dělat přes den ve volných chvilkách, které jsem dřív nevyužila. Při cvičení úplně cítím, jak to očím dělá dobře (mám to už jako drogu :-)). Brýle jsem odložila a zvládám to bez nich. Jako bonus ještě vnímám, že jsem si uvědomila, že vše souvisí se vším a že člověk může být zdravý, jen když má zdravou duši 🙂 Ještě jednou za vše moc děkuji a těším se s Vámi na viděnou u nějakého dalšího zajímavého kurzu!"

Martina

Mám pro vás řešení.

jednodenní intenzivní kurz

JAK SI ZLEPŠIT ZRAK A VIDĚNÍ

Kdy:  7. 4. 2018

Kde:  Mladá Bolesav

Kdo:  Mládež a dospělí od 12 let výše

Kurz je pro max. 18 osob.

Co vás v kurzu čeká :

  • Vidíme tak, jak žijeme
  • Vytvoříme si novou realitu
  • Zrakové afirmace
  • Cvičení
  • Meditace

To je super, tento kurz si nechci nechat ujít!

Dejte mi vědět, až bude kurz v mém městě.

"Ahoj. Doporučuji ,, KURZ LEPŠÍ ZRAK " i mně to velmi pomohlo a jsem rád že jsem tam byl. Měl jsem jedničky brýle na dálku a během pár dnů jsem je mohl odložit. Že mám oči v pořádku překvapilo mou doktorku na 15 leté prohlídce. Teď krásně vidím i bez brýlí. Hodně mi překážely, nerad jsem je nosil a věřil jsem si, že je jednou sundám a už nenasadím. V té chvíli jsem dostal informace o tomto kurzu a řekl jsem si, že to zkusím a opravdu jsem poté viděl. Jsem velmi nadšený."

Tomik 😀

8. tř ZŠ

Zrak člověka je metaforou pro jeho duševní rozpoložení a způsob, jakým člověk žije, je přímo spjat s tím, jak vidí.

Úspěšná náprava zraku se dostaví teprve tehdy, je-li člověk ochoten provést potřebné změny ve své mysli i ve způsobu života.

Na semináři se budeme zabývat vnitřním procesem, jenž se odvíjí ve vašem vědomí a týká se hluboké osobní transformace. Techniky, se kterými budeme pracovat jsou založeny na mentálním programování. 

Máte-li poškozený zrak, nejste sami sebou. Skrýváte či potlačujete své skutečné já. Nebo žijete podle toho, jak si myslíte, že byste měli žít. 

Tento kurz je zaměřen na dosažení života, jaký byste chtěli. V němž budete šťastní a budete dobře vidět.

Jste-li totiž šťastní a vyrovnaní méně vás obtěžují strach a napětí. Jakmile obojí zmizí z vašeho vědomí, opustí také vaše tělo a spolu s nimi také symptomy poškozeného zraku. Důsledkem bude obnovení vaší rovnováhy na všech úrovních.

 

Co s sebou: šátek, propisku, pastelky

"Na seminář Jak si zlepšit zrak a vidění jsem šla proto, že jsem chtěla zlepšit svůj zrak. A snažit se o to, abych sama sebe mohla vnímat takovou, jaká doopravdy jsem. Čas na semináři utekl jako voda. Ačkoliv to byl celý den, byl to užitečně strávený čas a na 100 % můžu říci, že mi velice pomohl odstranit moje překážky a bariéry a dále se tak zdokonalovat ve všech oblastech mého života. Dokonce jsem odložila brýle se 3/4 dioptriemi."

Pepča 17 let

 

To je super, tento kurz si nechci nechat ujít!

Dejte mi vědět, až bude kurz v mém městě.

Těším se na Vás

Hana Mikešová
koučka, terapeutka a trenérka osobního rozvoje