Super Mozek a Talent

kurz 2. 6. 2018   od 10 - 16 hodin

Liberec

MÁŠ LEPŠÍ MOZEK, NEŽ TUŠÍŠ!

Objev sám sebe a poznej sílu své mysli.

Tvůj mozek umí víc, než tušíš! Objev sám sebe a poznej sílu své mysli.


  • CO MI KURZ PŘINESE?
    Uvědomění, že jsi chytrý/á a poznáš svůj talent
  • Pro koho je kurz vhodný?
    Kurz je vhodný pro všechny, kdo si o sobě nemyslí, že je od přírody geniální a také se mu dle toho daří 🙂 Od 12 do 21 let

Mysl, duše, tělo

Psychologická témata mě začala zajímat už v pubertě, na první mateřské dovolené jsem rozebírala s přáteli knihu od Moodyho Život po životě a řešila s nimi, zda je to opravdu možné. Od 19 do 27 let žila s jogínem, který meditoval, dělal si průplachy atd... tehdy jsem na to moc nevěřila. Poté jsem ve 27 letech prošla kurzem Zlatá mysl - aneb síla mysli a chození po žhavých uhlících.

A byl to nářez. Kamarádky mi pak vždycky říkaly, ať dávám pozor na to, co říkám, neboť se to plní. A to byl jen začátek... V období po rozvodu, kolem roku 1993, jsem chodila s léčitelem, který mě učil léčit energií. Dal mi fotku, naučil mě napojit se a poznat, co danému člověku je. A jak ho léčit. Bavilo mě to, bylo to zajímavé. Více mě však bavila má manažerská pozice ve firmě.

Po dalších 2 dětech a spoustě problémů jsem se do toho vrhla naplno a učila se, procházela různými kurzy, četla a studovala a dávala vše do praxe a najednou jsem zjistila, že jsem ušla ohromný kus cesty a že vás mám hodně co naučit. Baví mě měnit mysl, uzdravovat sebe i děti, vnímat a s lehkostí pracovat s léčivou vnitřní energií a učím to i další. 

Mám za sebou: chození přes žhavé uhlí, přeražení dřevěné desky rukou, ohýbání železné tyče krkem, zlomení šípu v krční jamce. Aneb vše je možné a zázraky existují. 

Můj největší úspěch i poučení

Když doktoři dali po 5 letech s rakovinou mému otci dva měsíce života, aby si uspořádal své záležitosti, na kontrolu ho pozvali za půl roku. A taťka si zavolal nás tři dcery, aby domluvil podmínky odchodu z tohoto světa. Na mou otázku "Nechceš zkusit alternativní léčbu, když s tebou doktoři skončili?" neodpověděl hned, ale až za dva dny... Řekl: "Asi nemám co ztratit, tak já to zkusím... ale je mi zle, hodně zle." ... A byl tady ještě 2 roky a 5 měsíců. 

A ani Vy nemáte co ztratit... maximálně špatný mozek 🙂

Mohu vás inspirovat, mohu vás vést k obnově Mozku a obnově spojení mysli, duše a těla.

S láskou

Hana Mikešová


Jak bude kurz SUPER-MOZEK probíhat?

V sobotu 12. 5. 2018 se sejdeme v 10 hod. v prostorách meditačního studia Kavárny Cukr-Káva Kosmonosy, Lípy 19/2, Mladá Boleslav. Končit budeme v 16 hodin.

Zjistíme tvé nastavení mysli, poznáš svůj dominantní talent a lehce si pohrajeme s řečí těla.

Začneme si hrát pomocí paměťových technik a ty si uvědomíš, jak skvělý máš mozek. Co vše je schopen se v krátkém čase naučit. Začneš ho mít rád/a.

Dostanete pracovní sešity, které si budete vyplňovat.

S sebou propisku, pastelky nebo fixy, šátek na oči, své foto z věku 2 - 3 let, foto mamky a táty, oblíbenou hračku z dětství.

Jídlo a pití v ceně kurzu.

Vhodné pro žáky a studenty od 12 - 21 let.


Máte doraz ke kurzu? Zavolejte mi na 604 215 121, ráda Vám na Vaše otázky odpovím.

Líbí se Vám kurz, zdá se Vám zajímavý, ráda byste uměla něco víc? Přihlaste se a přijďte mezi nás.

Kurzovné činí 1200 Kč za celý den.

Částku prosím uhraďte na účet Fio banky 2200261271/2010 , do poznámky uveďte jméno a příjmení.

Do kurzu se můžete přihlásit

Volných: 3/10 míst

Na kurzu jsem získal nové přátele. Umím být víc sám se sebou. Jsem soustředěnější. Umím lépe komunikovat. A také si umím zapamatovat náhodných 50 slov. Přestal jsem o sobě říkat, že jsem hloupý. Naučil se zklidňovat a vyměnit špatné pocity za lepší.
O. B. 7. tř.

Co mi napsaly děti z minulých kurzů

Koncem srpna jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Naučila jsem se zábavnějším způsobem se učit. To, co se naučím, si lépe pamatuji. Baví mě to.
Klára M. 9. tř.
Opravdu se Ti podařilo to, co mne ne, namotivovat ho k učení. Jsi borec!
M. V. matka SŠ
Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.
Katka K. 9. tř.