Online kurzy a programy

pro děti a teenagery

Inspirujte se, měňte sebe i svůj život a inspirujte druhé.

Láska a soucit je základem našich životů...

Termínované online kurzy s osobní účastí

Hana Mikešová

SÍLA MYSLI pro teens

Online program pro nastartování mozku, zvládání emocí, zlepšení pozornosti a soustředění.

Vhodné pro teenagery, kteří mají zhoršené soustředění a pozornost, mívají úzkosti, před maturitou, před přijímačkami.

Během 3 týdnů Ti pomohu nastartovat mozek tak, aby ses lépe soustředil/a a více si pamatoval/a.

Právě v prodeji, začínáme v dubnu

RECENZE

Před pár měsíci byste mě našli, jak se doma užírám depresemi a nevím co dělat. Nálady se mi měnily jako na horské dráze. Když jsem zjistil, že už to sám nedám, hledal jsem pomoc. V tu dobu jsem poznal paní Mikešovou. A tak, teď místo toho abyste mě našli v depresích, byste mě spíš našli, jak sedím doma a kreslím, tvořím a plánuji budoucnost. Díky paní Mikešové za to, že jsem poznal sám sebe a to je přesně to, o co jde.

Dan, SŠ

... Víte co nechápu? Vždycky když jdu od vás, tak mám takový energie a pozitivní náladu. Moc děkuju 🙂

S.V., SŠ

Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.

K.K., 8. tř.

AKADEMIE VĚDOMÁ DÍVKA

6 měsíční Akademie pro rozvoj dívek, propojování je s intuicí, nastavování hranic, umět říct NE nevhodným partnerům, láska k tělu, otevírání intuitivního vnímání a spoustu dalších schopností a dovedností.

další běh začíná v září 2022

RECENZE

"Tomu nevěřím, to by se musel stát nějaký ZÁZRAK." Tak bych asi v roce 2015 reagovala, kdyby mi někdo popsal můj současný psychický a fyzický stav v roce 2021. Před šesti lety jsem byla ne-mocný člověk. A tak jsem poznala paní Mikešovou. Točila jsem se v kruhu poruchy příjmu potravy, sebenenávisti, odporu k životu, nedůvěře v ostatní, utápěla jsem se v minulosti a strachovala z budoucnosti. Slovo přítomnost jsem ani neznala. Nevěřila jsem, že by se má situace mohla někdy změnit. Ale ona se změnila, myslím si, že každý v sobě máme alespoň malé semínko naděje a pokud nám někdo pomůže s jeho růstem, tak se časem změní v krásnou květinu. Mě se pomoci dostalo, své semínko jsem v sobě našla a začala o něj pečovat. Nyní studuji na své vysněné škole, začala jsem mít ráda sebe i své tělo, mám zdravý vztah k jídlu a těším se ze života. Za to vděčím paní Mikešové, která mě již 6 let provází při konzultacích a kurzech. Děkuji!

J.D., studentka VŠ

OD ÚZKOSTI k LÁSCE a RADOSTI

Online program vedoucí ke změně vnitřního prostředí s osobní účastí v Fb skupině

Během 4 týdnů Ti pomohu najít cestu k sobě, uvolnit emoce v oblasti hrudníku a vrátit radost do života. 

Není stanoven termín

21 DNŮ K VNITŘNÍMU KLIDU

3 týdenní program vedoucí ke zklidnění nitra a zlepšení spánku

Během 3 týdnů Ti pomohu zlepšít své vnitřní rozpoložení a svůj spánek

nyní neprobíhá

Dlouhodobější osobní rozvoj a programy

Letní hra

TEENSLANDIE - NOVÁ ZEMĚ pro DĚTI

Klub pro teenagery, kteří chtějí umět věci, co se ve škole neučí, ale v životě se hodí. Ovládání mysli, poznávání emocí, probouzení se do Nové Země, kde vládne vnitřní klid, harmonie a kreativita.

Klub pro teenagery, kteří chtějí umět věci, co se ve škole neučí, ale v životě se hodí. Ovládání mysli, poznávání emocí, probouzení se do Nové Země, kde vládne vnitřní klid, harmonie a kreativita.

Otevíráme od listopadu 2021

Ukázky z proběhlých akcí

Kurzy osobního rozvoje, intuitivního vnímání a efektivního učení pro děti a teenagery 

Maminky mi často říkají, že již po jednom sezení u mě je na jejich dětech patrná změna a že ze sezení se mnou vždy  odchází s dobrou  náladou. A to je na  mé práci  to krásné, vidím, jak se děti (i jejich rodiče) mění, stávají se sebevědomějšími a zodpovědnějšími. Když jim pak podám pomocnou ruku i v učení, tedy v přístupu k němu, plánování a způsobu učení, odráží se výsledky sezení nejen doma, ale i ve škole. To je opravdu úžasné :-).

Všechny tyto své znalosti a zkušenosti jsem proto dala dohromady a provázela Vaše děti jedinečnými osobními kurzy v Mladé Boleslavi. Dále probíhaly kurzy osobního rozvoje pro děti, kurzy Intuitivního vnímání, atd...

Hana Mikešová

Přednášky

Témata přednášek vznikají na základě nejčastější dotazů či požadavků od rodičů. Přednášky jsou  velmi energické a plné informací. Účastníci mají tak zpravidla ještě týden po přednášce o čem přemýšlet 🙂  

Mezi má témata přednášek patří například:

  • Vztek a agresivita u dětí - první pomoc při zvládání vzteku a agresivity
  • Strachy a úzkosti u dětí - jak s nimi pracovat
  • Nemoc jako řeč dětské duše

Kurz Lepší zrak

Hledáte důvod, proč vidíte špatně, nebo způsob, jak to změnit? Kurz Jak si zlepšit zrak a vidění je zaměřen na jednu z nejdůležitějších oblastí našeho života - na náš zrak. Zhoršuje se vám v posledních letech zrak? Nebo máte doma teenagera, který je na tom podobně?

Co vás v kurzu čeká: Vidíme tak, jak žijeme, proto si vytvoříme si novou realitu, naučím Vás zrakové afirmace a zraková cvičení.

Vydej se na cestu za zázrakem a viděním s námi, bude nás víc, nebudeme se bát brýlí nic!

Kurz Zatočte se strachy dětí

Bolí vaše dítě bříško, má problémy s usínáním nebo nechce do školy? Za těmito projevy je vždy nějaký strach.

Pochopíte, čeho se Vaše dítě bojí. Najdete místo v těle, kde se mu strach ukládá. Naučíte se strach z těla dítěte odstraňovat a naplňovat ho láskou a klidem.  

Pomoz svému dítěti od strachů, už je čas!

KONTAKT

hana@hanamikesova.cz