Ženy a evoluce

Aktivuj svou ženskou sílu,

staň se lídrem svého života 

a vytvoř si ziskový online byznys

Věřím, že jsi jednou z duší, která se rozhodla ukazovat druhým lidem cestu 

Ke svému osudu se nedostaneš jen z mysli, potřebuješ se propojit se svou ženskou silou

Sebejistota - odvaha - odolnost - rovnováha

Objev své mystické superschopnosti

Zasloužíš si hojnost

Sezení spontánní transformace
Kvantový skok

Představ si, jaké by to bylo, kdybys celý den mohla dělat to, co tě baví, dává ti smysl a dobíjí tě energií.

Možná už jsi zapomněla, že byla doba, kdy jsi snila, kým se staneš a jak budeš žít. Že tě bude bavit práce, budeš zdravá, šťastná, mít skvělého muže, milé děti, cestovat a žít v hojnosti.

Chceš vědět, jak být svobodná, zajištěná, překonávat své výzvy a mít čas na péči o sebe a rodinu?

VZTAHY, DŮVĚRA, PODPORA

KREATIVITA

Ziskové PODNIKÁNÍ

ZDRAVÍ

SPIRITUALITA

VLIV a SMYSL

Láska, intimita, spojenectví, sounáležitost, tvořivost, intuice, moudrost,

sebevyjádření, živost, smysl, účel, jasná budoucnost ...

to vše je ŽENA

Zajímá tě práce s energií, jak uzdravovat sebe, své děti či rodiče pomocí energií a léčení osobně či na dálku? Jsi tu správně 🙂

 

Ráda ti pomohu tyto schopnosti aktivovat a používat pro sebe i druhé

Chceš najít to, v čem jsi dobrá a pak svůj koníček začít sdílet a přetvořit ho do podnikání, které tě bude bavit a dobíjet energií? 

 

 

Budeme 6 měsíců pracovat s nastavením Vašeho mindsetu, učit se principy fungování energie, Vesmírných zákonů a jak se stát mistrem manifestace, díky čemuž vám do života začnou proudit zázraky. 

 

 

Pomohu ti aktivovat tvůj potenciál, probudíš svou ženskou sílu a začneš si manifestovat a žít svá přání a sny

Miluji životní výzvy, můj život přesně dle toho vypadal do té doby, než jsem si uvědomila, že to já si vše přitahuji do svého života, a že mám možnost svůj život změnit. Ráda lidem dělám průvodce v jejich nesnadných dnech, čistíme do hloubky bloky i traumata, hledáme spolu cesty a možnosti, jak z těžkých dnů ven, kterým směrem se vydat a jsem jim oporou, když potřebují podržet a povzbudit. 

Nikdo z nás není sám, pro každého jsou připraveni průvodci jak duchovní, tak skuteční. Jsem jedním z nich. 

Jméno mé duše je ETHEA a od chvíle, kdy jsem s ní navázala kontakt si více rozumím, zmizely úzkosti, je mi lépe a lépe. Může být i Tobě...

Kdy je pro Vás vhodný 6 měsíční mastermind

Mastermind Žena a evoluce - Aktivuj svou ženskou sílu a vytvoř si ziskové podnikání - je půlroční podpůrný skupinový program se členskou sekcí, videi a mou osobní podporou na cestě k vašim úspěchům. 

Je pro Vás vhodný, když se cítíte vyčerpané, prázdné, občas máte depresi, jste unavené nebo jen cítíte, že chcete něco víc. Dopad na svůj život, na svět... Svobodu, čas a plnit si své sny.

Svůj život, vztahy, práci, podnikání či zdraví. Když cítíte, že přichází Váš čas...

Program Aktivuj ženskou sílu a vytvoř si ziskové podnikání je pro ženy, které jsou zaměstnané a rády by ze svých koníčků vytvořily vedlejší příjem, případně něco víc.

Dále je vhodný pro podnikatelky, které chtějí posunout své podnikání dál a výš nebo přejít z offline do online světa či zvýšit svůj dosah a rozšířit byznys.

Pomůže, když Vás přestává bavit život, případně Vám připadá nenaplněný. Je vhodný pro ženy, které chtějí autenticky žít. Volá je jejich poslání, nebo jen cítí, že mají na víc a chuť postavit se do své ženské síly, zažehnout jiskru v sobě, své rodině, případně i ve společnosti. 

Já osobně mám ženské síly aktivované mnoho let a změnilo mi to život...

Zamiluj se do svého života

Možná máš dobrodružnou povahu, miluješ svobodu, výzvy, zároveň potřebuješ cítit bezpečí a stabilitu, třeba je tvým darem pomáhat lidem v nesnázích, nebo chceš pomoc sobě a své rodině.

Klientům nejčastěji pomáhám ve složitých osobních či pracovních obdobích, v čase nevěr či rozvodů, problémům s dětmi či rodiči, dlouhotrvající únavě, úzkosti nebo depresi. Vedu je zpět do svého středu, učím je opatrně postupně otevírat své srdce tak, aby se cítili bezpečně, napojuji je na Zdroj, probouzím v nich lásku k sobě, sílu a chuť žít a začít se kreativně vyjadřovat. Stojím při nich a jsem jim průvodcem i oporou.

Jak to bude probíhat? 

💫 Každý týden video 15 - 20 minut, pracovní listy, pro tebe potřebný čas 1-2 hodiny za týden

💫 2x měsíčně skupinové online setkání

💫 10x Individuální konzultace se mnou dle potřeby

💫 SOS 10 minutové akutní hovory po telefonu nebo messengeru

💫 Spirituální probuzení, plán tvé duše, lekce a dary tvé duše

💫 Kódy hojnosti dle duše a jejich aktivace, průnik smyslu tvého života s prosperitou

💫 Talenty a schopnosti, nápady na byznys, osobní značka, strategie

💫 Cílová klientela, budování komunity

💫 Autenticita a energetický prodej

💫 Spiritualita v životě a ve vztazích

💫 Skupinové léčení po celou dobu trvání kurzu, čištění energetické pole

💫 Dotazy v Fb skupině, každý týden hromadně odpovím ve videu

Reference

Haničku doporučuji, pomohla mi úplně překopat svůj život, najít své sebevědomí, vyčistit strachy a přesvědčení "nejsem dost dobrá", nasměrovala mě v době mateřské k podnikání a pomohla mi uskutečnit můj sen vlastního salónu a věnovat se ženské kráse. Dodnes při mě stojí a kdykoliv se zaseknu ve svém rozvoji či jen potřebuji rychlou radu, mohu se spolehnout, že si najde čas a dodá mi odvahu, povzbudí slovy, popostrčí kupředu k úspěchu.
VandaVizážistka, škola pro vizážistky, fotografka, https://www.beautyvs.cz/
Když prožijete svůj život vedle člověka, který je složitý, stále něco řeší a jednoho dne zjistíte, že se jí povedlo překopat celý svůj život, uvědomíte si, že umí pomoct i vám. Tak jako já jsem se odvážila odejít ze skvěle placeného místa z logistiky v automobilovém průmyslu a rozeběhla si své podnikání. Pustila jsem se směle do výroby s drahými kameny, navázala jsem na zájmy z dětství, což mě naplňuje štěstím a radostí. A mohu si vydělávat i nyní na mateřské.
Monikahttps://madeforyou.cz/

Jaká je hodnota programu?

12 hromadných setkání online s rituály, meditací a péčí        60 000 Kč

10 osobních konzultací 1-2 hod.                                                40 000 Kč

vzdělávací obsah na půl roku - energetická i byznys část     100 000 Kč

podpora v soukromé skupině půl roku                                     40 000 Kč

techniky pro tvůj rozvoj a čištění                                                40 000 Kč

Překvapení poštou 🙂                                                                    🐉🐉🐉🐉                                                                

Hodnota programu celkem 280 000 Kč

 

Cena pro vás  99 000 Kč

možnost 12 splátek 8250 Kč

Pokud máte o program zájem, kontaktujte mě

Dříve jsem pracovala na manažerských místech a pomáhala podnikatelům v rozvoji jejich společností, díky čemuž jsem měla skvělé mentory, od kterých jsem se mnoho naučila jak ve službách, tak ve výrobě. Vytvářela jsem podnikatelské záměry včetně cash flow pro banky.

Pár let jsem se pak pohybovala v přímém prodeji a školila se přímo v zahraničí od těch nejlepších lektorů. Později jsem znalosti využila a v roce 1998 založila s kamarádkou společnost na výrobu šperků a bižuterie, která prodávala na tuzemském trhu a vyvážela do zahraničí.

Jsem manželkou skvělého muže, matkou 3 dcer, sluhou 2 koček, babičkou 1 vnuka, milou tchýní a zároveň milující dcerou své matky, otce jsem již vyprovodila do nebes.

Miluji přírodu, kde jsem často a dobíjím se v ní.

 

Kde není rovnováha, objeví se ne-moc, což pozastavilo mou činnost a donutilo mě zastavit se a zamyslet nad smyslem svého života, dary duše, které jsem dostala do vínku a toho, jak mohu pomáhat a inspirovat druhé. Od roku 2011 funguji jako mentor a kouč s terapeutickým výcvikem, provázím klienty k řešení jejich situací na vědomé i podvědomé úrovni, kde je potřeba, využívám i regresní terapie a další techniky.

Pomáhám lidem najít jejich vášeň, probudit talenty, naplánovat a rozjet jejich podnikání, a zároveň propojit mysl-tělo-duši. Aktivovat vnitřní sílu, podívat se na dary duše a propojit se s Vyšším Já. S energiemi pracuji od svých 27 let, v posledních 10 letech mi vnitřní energie velmi zesílily a já tudíž tyto schopnosti využívám k léčení sebe i druhých. Nyní se věnuji lektorství a osvětě a své znalosti předávám dál.

Zajímá tě 6 měsíční program? Chceš transformovat svůj život? Zarezervuj si konzultaci zdarma se mnou, zjistíme, kam tě může tento program posunout a jak právě tobě může pomoct k lepšímu životu v lásce a hojnosti.

Posuneme tvůj život na vyšší úroveň.

Ráda Ti na vše odpovím. Rezervuj si termín zde

Vrať svému životu vášeň, propoj se s duší, rozsviť své světlo a začni zářit do okolí. Otevři škatulku, ve které se schováváš a je ti malá.

Vezmi si všechen prostor, který potřebuješ. Staň se majákem pro druhé.

VŠECHNO JE ENERGIE, VŠECHNO JE MOŽNÉ