Uzdrav své vnitřní dítě

26. 5. - 27. 5. 2018

so 10 - 17 hod., ne 9 - 16 hod.

JSI SILNĚJŠÍ, NEŽ SI MYSLÍŠ!

Uzdrav své vnitřní dítě krůček po krůčku, období po období.

Objev sama sebe a spoj se se svou vnitřní silou. Sebepoznávání. Sebeláska. Sebeúcta. 

"Po dvou letech a čtyřech akutkách, tzn. akutních operacích, kdy hrozil můj odchod z tohoto světa, jsem se problémů se "spodkem" zbavila jednou provždy ve chvíli, kdy jsem si vyčistila nenávist k mužům. Generačně. Od věků k věkům." Hanka

Jsi silnější než si myslíš! Objev sama sebe a spoj se se svou vnitřní silou.


Láska, klid, mír

Každý z  nás má energetické pole, naučíme se  ním pracovat. Držet se v energii svého srdce.

Otevři své srdce, propoj mysl, duši, tělo a Staň se Bohyní.

Aktivace každé čakry samostatně, čistění čaker, harmonizace. Rituály.

Meditace, dýchání, tanec. Práce se záměrem. Odpuštění matka, otec.

Host z tantrického studia - ukázka práce - v oblečení 🙂

Mysl, duše, tělo

Psychologická témata mě začala zajímat už v pubertě, na první mateřské dovolené jsem rozebírala s přáteli knihu od Moodyho Život po životě a řešila s nimi, zda je to opravdu možné. Od 19 do 27 let žila s jogínem, který meditoval, dělal si průplachy atd... tehdy jsem na to moc nevěřila. Poté jsem ve 27 letech prošla kurzem Zlatá mysl - aneb síla mysli a chození po žhavých uhlících.

A byl to nářez. Kamarádky mi pak vždycky říkaly, ať dávám pozor na to, co říkám, neboť se to plní. A to byl jen začátek... V období po rozvodu, kolem roku 1993, jsem chodila s léčitelem, který mě učil léčit energií. Dal mi fotku, naučil mě napojit se a poznat, co danému člověku je. A jak ho léčit. Bavilo mě to, bylo to zajímavé. Více mě však bavila má manažerská pozice ve firmě.

Po dalších 2 dětech a spoustě problémů jsem se do toho vrhla naplno a učila se, procházela různými kurzy, četla a studovala a dávala vše do praxe a najednou jsem zjistila, že jsem ušla ohromný kus cesty a že vás mám hodně co naučit. Baví mě měnit mysl, uzdravovat sebe i děti, vnímat a s lehkostí pracovat s léčivou vnitřní energií a učím to i další. 

Můj největší úspěch i poučení

Když doktoři dali po 5 letech s rakovinou mému otci dva měsíce života, aby si uspořádal své záležitosti, na kontrolu ho pozvali za půl roku. A taťka si zavolal nás tři dcery, aby domluvil podmínky odchodu z tohoto světa. Na mou otázku "Nechceš zkusit alternativní léčbu, když s tebou doktoři skončili?" neodpověděl hned, ale až za dva dny... Řekl: "Asi nemám co ztratit, tak já to zkusím... ale je mi zle, hodně zle." ... A byl tady ještě 2 roky a 5 měsíců. 

A ani Vy nemáte co ztratit... maximálně špatné mínění o sobě 🙂

 

Mohu vás inspirovat, mohu vás vést k nalezení Vaší Vnitřní Síly Bohyně a spojit Vás s ní. Sama mám matku síly - tvořivou sílu otevřenu a využívám ji.

Otevři své srdce, propoj mysl, duši, tělo a Staň se Bohyní.

S láskou

Hana Mikešová


Jak bude kurz VNITŘNÍ SÍLA ŽENY probíhat?

V pondělí 16. 4. 2018 začíná 1. setkání od 18.30 do 20.30 hodin v meditačních prostorách studia Kavárny - 3. tajná místnost Cukr-Káva Kosmonosy, Lípy 19/2, Mladá Boleslav.

Na úvod se podíváme na náš život, nastavení a omezení, která si neseme z dětství. Zároveň si promluvíme o vnitřní síle, která dříme v každé z nás a čeká na své probuzení. Začneme pracovat s čakrovým systémem a léčivou energii, která v nás spí.

Kurz proběhne v 10 lekcích vždy v pondělí od 18.30 - 20.30 hodin v těchto termínech:

16. 4., 23. 4., 30. 4., 7. 5., 14. 5., 21. 5., 28. 5., 4. 6., 11. 6. a závěrečná lekce 18. 6. 2018


Jaký bude obsah kurzu Vnitřní síla Ženy

Seznámíte se s oblastmi vašeho života, které je potřeba mít v rovnováze, abyste byly šťastné a úspěšné. Věnovat se budeme vašemu vnitřnímu dítěti a také čištění vztahů s matkou a otcem. 

Spojím Vás s duchovním srdcem, otevřeme intuici, aktivujeme čakry a začneme otevírat kanál léčivé energie.

Během kurzu se z Vás stane vnímavá a intuitivní žena, milující své tělo i duši. 

A to vše během tří měsíců 🙂


Kurzovné činí 3600 Kč za celý cyklus 10 lekcí.

Částku prosím uhraďte na účet Fio banky 2200261271/2010 , do poznámky uveďte jméno a příjmení.

Možnost uhrazení kurzu ve 2 splátkách.

Do kurzu se můžete přihlásit

Kurz je plně obsazen

Sebepoznávání. Ženství. Sebeláska - ne ego. Klid, mír, láska v sobě.


"Po dvou letech a čtyřech akutkách, tzn. akutních operacích, kdy hrozil můj odchod z tohoto světa, jsem se problémů se "spodkem" zbavila jednou provždy ve chvíli, kdy jsem si vyčistila nenávist k mužům. Generačně. Od věků k věkům." Hanka

Co mi napsaly ženy z minulých kurzů

Milá Hani, děkuji. Děkuji za tento kurz. Dal mi radost, naučil mě nedělat předsudky ohledně jiných lidí, naučil mě hodně o chlapech (mém muži a synech), a hlavně - O SOBĚ. Musím teď začít makat na sobě, stříhat provazy a nenadávat si. Znovu začít meditovat a mít se stále ráda. Děkuji tam nahoru, že jsem sem přišla, i když to nebylo úplně jednoduché. Kurz Vnitřní Síla Ženy mě velmi posunul. Děkuji. Jsi sluníčko.
Eva D.
Milá Haničko, moc Ti děkuji za těchto pár večerů. Společnost Tebe a děvčat mi otevřela oči. Jsem ráda, že jsi mi pomohla se otevřít a já teď vidím spoustu dalších možností, a také to, jak důležité je opravdově milovat sebe i své děti. MTR
Vanda S.
Kurz mi dal rozšíření mé duše. Naladění na pozitivní energii, vibrace, čistotu a lásku. Moc děkuji za uvědomění sama sebe. Tímto se těším na to, co přijde. Děkuji Hani.
Milá Hanko díky, díky za příjemné chvíle strávené s Tebou a všemi ženami v kruhu. Byla to pro mne příležitost zažít něco zcela jiného, než běžně prožívám. Díky za tanec, za tvé učení, za další poznání sebe sama.
Monika M.
Hani, byly to pro mě krásné hodiny. Byla jsem ráda v přítomnosti žen. Ráda jsem si připomněla a znovu osahala věci, které znám, ale už je zapomněla nebo nepoužívala. Také jsem se dozvěděla nové věci, pomohla mi očista matky a otce. Vnímám, že mi čas stráven s Tebou pomohl a byl pro mě přínosný. Mám tě ráda. Děkuji, děkuji, děkuji.
Hanka R.
Mám více sebedůvěry, více chápu život a baví mě. Naučila jsi mě meditovat a otevřela jsi ve mně věci, které jsem myslela, že už nejsou a já na nich pracuji dál. Děkuji
Pája J.

Do kurzu se můžete přihlásit již jen

Kurz je plně obsazen

Kurzovné činí 3600 Kč za celý cyklus 10 lekcí.

Částku prosím uhraďte na účet Fio banky 2200261271/2010 , do poznámky uveďte jméno a příjmení.

Možnost uhrazení kurzu ve 2 splátkách.

Máte doraz ke kurzu? Zavolejte mi na 604 215 121, ráda Vám na Vaše otázky odpovím.

Líbí se Vám kurz, zdá se Vám zajímavý, ráda byste uměla něco víc? Přihlaste se a přijďte mezi nás.