OBJEDNÁVKA 

Vybuduj si ryzí sebedůvěru

Vytvořte si život, o jakém sníte. I Vy se můžete ít  skvěle a setkat se svým opravdovým Já.

 

Většiny důležitých věcí na světě lidé dosáhli, když se v beznadějné situaci nevzdali.

-Dale Carnegie -

 

Kurz mi dal rozšíření mé duše. Naladění na pozitivní energii, vibrace, čistotu a lásku. Moc děkuji za uvědomění sama sebe. Tímto se těším na to, co přijde. Děkuji Hani.
Marta
Jsme teprve v půlce a já už mám úplně jasno ve svém poslání, navíc mi vše začíná vycházet a rovnat se tak nějak samo. Supr, děkuji.
Jana

Reference

Hodně dlouho mě strachy nepouštěly do podnikání a bála jsem se dělat změny. Dnes už mám své studio, podnikám offline i online, s radostí točím videa, jsem vidět, nestydím se mluvit a jdu stále dopředu. Jsem lepší mámou, klidnější, víc naslouchám a vážím si sama sebe. Haničku doporučuji. Umí vás vést a podpořit v pravou chvíli.
Vanda Schollaert https://www.beautyvs.cz/Vizážistka, fotgrafka, projekt Krása ženy
Podnikání mě vždy lákalo, díky Hance jsem našla odvahu odejít z logistiky v automobilovém průmyslu a pustit se do výroby šperků z drahých kamenů, kde mám od mala kořeny z dětství. Při mateřské jsem první činnost zastavila a plynule přešla do pro mě ekologického projektu, vytvořila jsem e-shop Hračky na druhou, kde dávám hračkám druhou šanci a rodinám pomáhám šetřit peníze za kvalitní věci. Hana Mikešová umí povzbudit a dodá vám víru v sebe, pomůže vidět se jinak, lépe.
Monika Havierníková https://www.hrackynadruhou.cz/Podnikatelka při MD, projekt Hračky na druhou
V mém životě bylo hodně dlouhé období temnoty. Díky Haně Mikešové, její podpoře, motivaci, pomoci a vedení jsem se dostala rovnou na oba gymply, kam jsem měla přihlášky, přestože mě od toho ve škole učitelé zrazovali. Dnes jsem čtvrtým rokem na vysoké škole, mám hotový certifikovaný koučovací výcvik a mimo své studium si ještě dělám arteterapeutický výcvik. Deprese jsou pryč, jsem spokojená a cítím se úspěšně. Jednoznačně doporučuji kurz sebevědomí a sebedůvěra od Hanky.
KláraStudent VŠ, kouč
Díky paní Mikešové se dokážu rozhodovat, plánovat a hlavně jsem za sebe převzal zodpovědnost. Našel jsem si i koníčka a víc mě teď celkově baví studium školy. Věřím, že zvládnu vše, co chci.
JakubStudent SŠ

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@hanamikesova.cz

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.