Miluji úsměv na tvářích dětí a spokojené rodiče. Mým darem je rozumět dětské duši a pomoci jim i rodičům k životu v pravdě, lásce a soucitu. Pomáhám také teenagerům nalézt sebevědomí a ovládat svou mysl. Učím rodiče, jak naplnit své děti láskou, důvěrou, pozorností a pocitem bezpečí. Má práce je mým koníčkem a já s láskou vše co umím předávám dál.

Osobní kurzy paměti, efektivního učení a osobního rozvoje, tzn. sebevědomí, sebepřijetí, rozvoj intuice a zvládání stresu pro děti a teenagery právě teď

Během kurzu se děti stanou zodpovědnější a pozornější. Budeme trénovat paměť i odpouštět rodičům. Objednejte pro své dítě a mějte doma příjemnějšího potomka. Začínáme v týdnu od 10. října.

Koncem srpna 2015 jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Naučila jsem se zábavnějším způsobem se učit. To, co se naučím, si lépe pamatuji. Baví mě to. Projevilo se to i při přijímačkách na gympl. Přijali mě rovnou na obě školy, kam jsem se hlásila. Díky za to, že jsi mě naučila vnitřně se zklidnit.
Klárka M.9. třída
Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu u vás, když jsme to trénovaly. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.
Kačka K.8. třída
Opravdu se Ti podařilo to, co mne ne, namotivovat ho k učení. Jsi borec!
Martina V.syn - SŠ 1. ročník

Organizace času

Jak stihnout učení, koníčky i flákání se

Zodpovědnost a rozhodování

Vnitřní nastavení a programy, sebelítost

Efektivní učení

Péče o mozek, myšlenkové mapy

Podvědomí a alfa hladiny

Mentální sebeuzdravování

6. smysl - intuice

Naladění na sebe, rozvoj intuice

Práce s emocemi

Jak krotit vztek, jak si věřit

Chcete-li o náplni kurzů vědět více, kontaktujte mě.

Myšlenkové mapy, soustředění, zklidnění, zvládání emocí.

Sebevědomí, pozornost, intuice, jak na stres

Kurzy 3. - 6. třída

Cena 200 Kč/lekci. Kurz má 10 lekcí. V ceně jsou krátké telefonní konzultace. Platba najednou či na 2 splátky za celý kurz.

pondělí 15.30 - 16.30 hod.

Kurzy od 7. - 9. tř. + SŠ

Cena 300 Kč/lekci. Kurz má 10 lekcí. V ceně jsou krátké telefonní konzultace. Platba najednou či na 2 splátky za celý kurz.

úterý 14.30 - 16 hod.

Máte dítě a chcete pro něj to nejlepší? Přihlaste je do kurzů osobního rozvoje 🙂

Jak přihlásit své dítě? 

Právě probíhá nábor do kurzů. Kontaktujte mě na email hana.mikesova@gmail.com či zavolejte na tel.: 604 215121 a domluvte si 15ti minutovou konzultaci ZDARMA.

Víte co nechápu? Vždycky když jdu od vás, tak mám takový energie a pozitivní náladu. Moc děkuju 🙂
Veronika Š.SŠ - 3.ročník
Opravdu se Ti podařilo to, co mne ne, namotivovat ho k učení. Jsi borec!
Martina V.syn SŠ - 1. ročník
Dobrý den, přišla jsem za Vámi se svou pětiletou dcerou, které pediatr při přezkoušení očí zjistil, že na levé oko hůř vidí a poslal nás na oční pro brýle. Dva poslední řádky neviděla vůbec, ve třetím dělala chyby. Dcera mi říkala, že se očíčko ještě pořádně nerozkoukalo, že se bojí. Nerozuměla jsem tomu, ale věděla jsem, že to nechci řešit nasazením brýlí. Kamarádka mi řekla, že umíte s očima velmi dobře pracovat, že by se zrak mohl zlepšit. Nejdřív jsem nerozuměla tomu, jak by ta mentální cvičení, která jste nám doporučila, mohla fungovat, ale pak jsem si řekla, že nemusím rozumět všemu a přesto mohu být přesvědčena o tom, že to funguje. Stejnou zkušenost mám např. s rodinnými konstelacemi. Takže jsem rozum vypnula a "cvičily" jsme. Občas bylo poměrně náročné najít si na to čas, většinou jsme "cvičily" před spaním, kdy jsem si na to vyčlenila půl hodiny, ale někdy se to protáhlo i na hodinu. Začínala jsem dceru podezírat, že je to pro ni hra, která se jí tak zalíbila, že bude obtížné se jí nakonec vzdát, ale po pár delších cvičeních se to opět zkrátilo maximálně na půl hodiny a za několik dalších cvičení mi řekla, že už vlastně "cvičit" nechce, protože už je očíčko v pořádku. Objednala jsem ji konečně na oční, kam jsme měli doporučení, aby to pan doktor zkontroloval a měla jsem obrovskou radost, když nám řekl, že jsou obě oči v naprostém pořádku. Přečetla úplně všechno! Ještě jednou moc děkuju a vím, kam bych se obrátila příště, kdyby zase něco nefungovalo tak, jak má. Ráda Vás také doporučím dál. Hezký den, Martina Čerepušťáková
Martina Čerepušťákovávzkaz ode mě: Této paní s dcerou stačily 3 návštěvy během 2 měsíců k výše uvedenému výsledku. Má mou úctu a poděkování, že opravdu dělala s dcerkou vše, co jsem jí ukázala a doporučila 🙂
Koncem srpna 2015 jsem byla na kurzu Efektivní učení u Hanky Mikešové. Naučila jsem se zábavnějším způsobem se učit. To, co se naučím, si lépe pamatuji. Baví mě to. Projevilo se to i při přijímačkách na gympl. Přijali mě rovnou na obě školy, kam jsem se hlásila. Díky za to, že jsi mě naučila vnitřně se zklidnit.
Klárka M. 9. třída
Funguje to! Když jsem dopsala test, tak jsem byla úplně v klidu. Jako v tu sobotu. A učitelka mě dnes pochválila přede všema. Děkuju moc.
Kačka K.8. třída

Chcete-li o náplni kurzů vědět více, kontaktujte mě.
Termíny přizpůsobím vašim dětem, tudíž se hlaste co nejdříve.

Znáte Bajky Lafonténovy (z r. 1875) - Jean de La Fontaine - Zajíc
a želva ... začtěte se a poznejte moudrost 🙂

Želva promluvila jednou k zajíci: „Vsaďme se spolu, že nedoběhneš tak brzy k onomu stromu jako já?"
„Tak brzy? Což si se zbláznila?" zvolal rychlonohý zajíc. „Milá kmotro, tvůj rozum se ti pomátl, měla by ses vyspat, snad bys pak přišla na jiné myšlenky."
„Ať jsem se zbláznila nebo ne," odvětila želva, „já sázku držím."
Zůstalo tedy při sázce, a oba dali se do běhu, ustanovivše si dříve cenu. Zajíc potřeboval udělat jen několik skoků takových, jaké dělává, když jest stíhán psy a před nimi přes hory a doly prchá, a byl by býval u cíle. Měl tedy času dost pásti se, vyspati se a zalaškovati si, i nedbal na želvu, která svým vážným krokem k cíli se ubírala. Také opovrhoval snadným vítězstvím nad želvou, pokládal sázku za neslavnou a myslil si, že mu čest ukládá, aby pozdě se dal do běhu. Zastavil se tedy na cestě, ohryzával rozličné byliny, pak se rozložil do trávy a myslil na věci docela jiné než na sázku. Teprve když viděl, že želva skoro už u cíle se nachází, rozběhl se a letěl s větrem o závod; avšak nyní bylo namáhání jeho už marné, želva byla první u cíle. „Nuže!" zvolala, „neměla jsem pravdu? Co ti prospěla tvá rychlost? Mě chtít překonat! Jak by to teprve bylo, kdybys nosil na zádech jako já svůj domek!"

Tak nebuďte jak ten zajíc, ale jako želva

Začněte hned teď 🙂