OBJEDNÁVKA

"To nejcennější, co můžeme předat našim dětem,

je naučit je věřit v sebe a milovat." ♥ Hana Mikešová

Do poznámky prosím uveďte o jaký typ náramku a lapač máte zájem 

Co  KOUPÍ BALÍČKU ZÍSKÁTE?

 • 1
  Večerní uvolňovací meditaci, po které bude Vaše dítě lépe spát
 • 2
  Ranní příjemnou meditaci pro naladění se na dnešní den
 • 3
  Náramek napojení na intuici a ochrana z drahých kamenů, kameny jsou vybrány pro tento věk
 • 4
  Lapač zlých snů

Balíček Vám přijde během 14 dnů. 

14 denní garance na vrácení peněz.

Co když zjistíte, že se Vám balíček nelíbí?

Vím, že program je skutečně vhodný pro každého, kdo chce pomoci k lepšímu a klidnějšímu životu. Jelikož mi na vás záleží, chci abyste byly spokojeni.

Dávám Vám 14ti denní garanci. Zjistíte-li, že právě pro vás program vhodný není, bez jakýchkoliv otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Moc vám děkuji za pomoc. S dcerou jsem si nikdy úplně nerozuměla. Hodně jsme spolu bojovaly. To už je minulostí, dnes máme hezký vztah, ale hlavně dcera umí přijít a obejmout mě. To nikdy dřív nedělala. Supr.
Adéla K.
Jsem soustředěnější. Umím si říct v klidu, ne egem, že prostě budu dobrý v čemkoliv a nebudu se nad nikoho povyšovat. Vidím velké zlepšení. Umím lépe komunikovat. Zklidnit se a změnit špatné pocity na lepší.
Matěj6. třída
... Udělala jsem si v hlavě poradnu a když jsem něco nevěděla, šla jsem se poradit k sobě ... ... Naučil jsem se pracovat se svou myslí ... Děkuju, že jste mě naučila zklidnit se, protože potom funguju... Naučila jsem se zklidňovat a být příjemná a ne držkatá. Také jsem se naučila otevřít svoje srdce.
Účastníci kurzu, 4-8.třída