Odhalte 5 nejčastějších chyb, které rodiče dělají ve vztahu se svým dítětem.

Vyzkoušejte tipy z ebooku
a zlepšete důvěru mezi vámi.

0
lidí
si již stáhlo Ebook
Síla mysli
Stisknutím tlačítka "souhlasím...", souhlasíte s tím, že vám pošlu na vložený email ebook 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů a dále vám budu posílat jen emaily se stejnou nebo příbuznou tématikou - tedy zajímavým obsahem z oblasti vztahu s dětmi, sebepoznávání a seberozvoje. Pro získání ještě potvrďte ověření emailu, které vám bude do schránky ihned odesláno. Na emaily se můžete těšit zpravidla 1x týdně. Pokud narazím na zajímavou tvorbu někoho dalšího, ráda dám o jeho práci vědět. Pokud už nebudete chtít email newslettery dále dostávat, kdykoli můžete odhlásit a tento souhlas odvolat prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každé kampani. Více o zásadách zpracování osobních údajů zde.

E-book 5 důvodů, proč rodiče ztrácejí důvěru u teenagerů má běžně cenu 149 Kč. Dnes ho získá zdarma každý, kdo je přihlášen k odběru mých e-mailů. Kromě e-booku se tak můžete těšit i na další motivační texty od Hany Mikešové. Pokud už nebudete chtít informace dále dostávat, kdykoli se můžete odhlásit prostřednictvím odhlašovacího odkazu v každém z e-mailů. Přečíst celé znění zásad si můžete zde: Zásady zpracování osobních údajů.


Kde jsou ty naše roztomilé děti, se kterými jsme se pomazlili, pohráli si s nimi a popovídali? Kde jsou ty děti, se kterými jsme strávili odpoledne venku a pak nám s radostí pomáhaly v kuchyni?

Pamatujete si, jak se nám děti svěřovaly a řešily s námi kdejakou maličkost? Jak byly sebevědomé, usměvavé, zvídavé, hravé a komunikativní?

Co se stalo, že se tolik změnily?

Dnes jim je ...náct a nejraději jsou zalezlé ve svém pokojíčku.

Stále s teenagery řeším jejich nedůvěru, strachy a obavy, stresy. Málo komunikace s rodiči.

Proto vznikl tento ebook, ve kterém jsou na názorných situacích popsány nejčastější chyby rodičů a tipy na zlepšení důvěry mezi Vámi a Vaším teenagerem. Díky těmto radám můžete zažít více radosti s Vašimi dětmi a můžete se pro ně opět stát pevným bodem, jistotou a ochranou, kterou v životě potřebují.